1:4
1:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Teplice 6:10
3. Daniel Pilař, 3. Aleš Rubín, 8. Ondra Kára, 12. Ondra Kára, 27. Ondra Kára, 45. Daniel Pilař - 3. Martin Schneider, 7. Adam Betka, 17. Martin Schneider, 17. Martin Sedlmaier, 22. Adam Betka, 24. Martin Schneider, 36. Jakub Andrt, 38. Ondřej Brabec, 41. Adam Betka, 41. Martin Schneider; rozhodčí: Lukáš Čech - Pavel Váňa; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Whitehead 9 - Daniel Fiala 10; po třetinách: 4:2, 1:4, 1:4;
45:00
44:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matyáš Tvrzník (6:10).
40:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Ondřej Stránský (5:10).
40:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Martin Sedlmaier (5:9).
38:52
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
37:37
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec bez asistence (5:8).
35:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Andrt, asistoval Martin Schneider (5:7).
30:00
30:00
29:43
Vyloučen hráč Adam Alexandr Šeps družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
26:32
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Daniel Pilař (5:6).
24:36
Vyloučen hráč Jan Karafiát družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Sedlmaier (4:6).
21:14
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Ondřej Stránský (4:5).
16:39
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Ondřej Brabec (4:4).
16:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Adam Betka (4:3).
15:00
15:00
11:44
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára bez asistence (4:2).
07:19
06:51
02:38
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín bez asistence (2:1).
02:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Jan Karafiát (1:1).
02:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondra Kára (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Martin Schneider, Martin Sedlmaier, Ondřej Stránský, Jakub Andrt, Adam Betka