4:1
3:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - BK REAL ROUDNICE n/L 11:3
2. Jakub Hauf, 6. Jiří Klokočník, 13. Martin Čonka, 13. Jiří Klokočník, 16. Jiří Klokočník, 21. Jakub Laurich, 23. Jakub Laurich, 28. Jakub Hauf, 42. Jiří Klokočník, 43. Jakub Laurich, 44. Jiří Klokočník - 20. Bilguun Ariunbuyan, 43. Daniel Pilař, 44. Ondra Kára; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 23 - Dominik Whitehead 25; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:2;
45:00
43:53
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára bez asistence (11:3).
43:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník bez asistence (11:2).
42:43
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Kryštof Bártek (10:2).
42:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Lukáš Láník (10:1).
41:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Lukáš Láník (9:1).
30:00
30:00
27:57
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Jiří Lindner (8:1).
22:47
Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
22:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jiří Klokočník (7:1).
20:07
19:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Bilguun Ariunbuyan, asistoval Aleš Rubín (5:1).
15:27
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jiří Klokočník, asistoval Jakub Laurich (5:0).
15:00
15:00
13:19
Vyloučen hráč Aleš Rubín družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
12:41
12:32
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Čonka bez asistence (3:0).
11:31
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
08:19
Vyloučen hráč Jakub Laurich družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
05:52
Vyloučen hráč Martin Čonka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
05:31
01:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf, asistoval Martin Čonka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Matěj Moravec, Jakub Laurich, Tomáš Borl, Jiří Klokočník, Lukáš Láník