3:0
3:2
- : -

FBC Vipers - Flumine Most - FBC Česká Lípa 6:4
13. Jan Rubáš, 19. Jan Rubáš, 22. Josef Libecajt, 26. Josef Libecajt, 31. Radek Hoffmann, 34. Radek Valoušek - 7. Jan Jedlička, 8. Jan Jedlička, 27. Petr Procházka, 29. Jan Jedlička; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jan Černý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Tomsa ? - David Hladík ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 3:2;
36:00
33:39
Timeout FBC Česká Lípa
33:39
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Radek Valoušek, asistoval Josef Libecajt (6:4).
30:19
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Radek Hoffmann, asistoval Josef Libecajt (5:4).
28:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jan Jedlička, asistoval Petr Procházka (4:4).
26:12
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petr Procházka bez asistence (4:3).
25:27
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Josef Libecajt, asistoval Radek Valoušek (4:2).
24:00
24:00
21:30
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Josef Libecajt, asistoval Jan Rubáš (3:2).
18:35
Branku družstva FBC Vipers - Flumine Most vstřelil Jan Rubáš, asistoval Lukáš Procházka (2:2).
13:51
Vyloučen hráč Radek Valoušek družstva FBC Vipers - Flumine Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:44
12:00
12:00
07:33
06:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Jan Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: David Hladík; hráči v poli: Petr Merlíček, Tomáš Hurt, Jan Jedlička, Petr Procházka, Pavel Brožek