2:2
2:3
- : -

FBC Vipers Most - Florbal Chomutov B 5:6
8. Marek Pelcman, 20. Václav Koubek, 24. David Volf, 29. Vojtěch Vorlíček, 35. Václav Koubek - 4. Daniel Husák, 13. Adam Martin, 21. Daniel Husák, 33. Adam Martin, 33. David Mikulec, 34. Adam Martin; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Alfery 20 - Jakub Fiala 3, Michal Lefík 6, Jakub Fiala 7; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:3;
36:00
35:59
Komentář trenéra hostů p. Lince: Oceňuji maximální úsilí hráčů během celého zápasu a plnění pokynů, díky kterým si zvládli splnit cíl do zápasu, který si sami stanovili. Díky za zápas!
34:49
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Václav Koubek, asistoval Jaroslav König (5:6).
33:27
Timeout FBC Vipers Most
33:27
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Martin, asistoval Marek Chlebeček (4:6).
32:51
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil David Mikulec, asistoval Jakub Novák (4:5).
32:38
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Adam Martin, asistoval Daniel Husák (4:4).
29:17
Vyloučen hráč Daniel Ryk družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
28:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Vorlíček bez asistence (4:3).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Fiala družstva Florbal Chomutov B
24:00
24:00
23:28
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil David Volf, asistoval Patrik Hanousek (3:3).
20:31
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák, asistoval Adam Martin (2:3).
11:45
Vyloučen hráč Patrik Krejčí družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
07:44
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Marek Pelcman, asistoval Daniel Ryk (1:1).
03:27
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Husák, asistoval Ondřej Molcar (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: David Volf, Patrik Krejčí, Jaroslav König, Václav Koubek, Marek Pelcman