0:4
1:1
- : -

Florbal Jirkov - TJ Lokomotiva Louny 3:7
1. Jakub Kosnar, 13. Jakub Kosnar, 43. Filip Neumaier - 6. Lukáš Láník, 9. Jakub Laurich, 16. Jakub Laurich, 18. Jakub Hauf, 24. Jakub Laurich, 26. Jan Polák, 37. Jakub Laurich; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Tonka 13 - Václav Lapka 12; po třetinách: 2:2, 0:4, 1:1;
45:00
42:06
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Filip Neumaier bez asistence (3:7).
36:02
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Lukáš Láník (2:7).
30:00
30:00
25:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jan Polák, asistoval Jiří Klokočník (2:6).
24:13
Vyloučen hráč Jaroslav Levý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
23:11
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich bez asistence (2:5).
17:39
Vyloučen hráč Michal Prokeš družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Hauf bez asistence (2:4).
15:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Jiří Klokočník (2:3).
15:00
15:00
12:45
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Michal Prokeš (2:2).
08:33
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jakub Laurich, asistoval Matěj Moravec (1:2).
05:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Láník, asistoval Jiří Klokočník (1:1).
00:54
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Jakub Kosnar, asistoval Martin Košťálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Ondřej Lovacký.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny:
00:00
Line-up domácích Florbal Jirkov: brankář: Martin Tonka; hráči v poli: Michal Prokeš, Marek Brzokoupil, Jakub Kosnar, Martin Košťálek, Filip Neumaier