2:0
- : -
TJ Turnov

FLORBAL JABLONEC - TJ Turnov 3:1
8. Jan Kantor, 38. Ondřej Hašlar, 42. Semih Pehlivan - 22. Ondřej Šmída; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:0 + Emil Hejduk 5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaromír Komárek ? - Filip Jirman ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:0;
45:00
43:17
Timeout TJ Turnov
41:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Mikuláš Brunclík (3:1).
37:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Petr Frkala (2:1).
30:00
30:00
23:11
Vyloučen hráč Jan Kantor družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Ondřej Šmída, asistoval Lukáš Hlavnička (1:1).
15:00
15:00
13:59
Vyloučen hráč Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
08:11
Vyloučen hráč Ondřej Jašek družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za špatné střídání.
07:30
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Adam Podzimek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Ondřej Hašlar, Petr Frkala, Filip Mikšaník, Adam Podzimek, Jan Koravský