5:0
4:1
- : -

FBC Medvědi Severu Česká Lípa - FBC Trutnov (DTJ) 10:1
2. Jan Duben, 14. Kamil Gembec, 14. Jiří Stožický, 18. Kamil Gembec, 20. Jiří Stožický, 24. David Marhan, 25. David Marhan, 26. Kamil Gembec, 31. Jiří Stožický, 36. Kamil Gembec - 29. Petr Horčička; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Václav Dušek 18 - Petr Hepnar 13; po třetinách: 1:0, 5:0, 4:1;
36:00
35:58
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec bez asistence (10:1).
35:44
Vyloučen hráč Jiří Beránek družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa na 2 minuty za hra rukou.
30:30
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval David Marhan (9:1).
30:25
Vyloučen hráč Miroslav Podroužek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:07
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Petr Horčička, asistoval Filip Ryant (8:1).
25:16
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval David Marhan (8:0).
24:33
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Jiří Stožický (7:0).
24:00
24:00
23:55
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Jiří Beránek (6:0).
19:18
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický, asistoval Kamil Gembec (5:0).
17:37
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval Oldřich Gabriel (4:0).
13:55
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický bez asistence (3:0).
13:31
12:00
12:00
01:48
Branku družstva FBC Medvědi Severu Česká Lípa vstřelil Jan Duben, asistoval Oldřich Gabriel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ):
00:00
Line-up domácích FBC Medvědi Severu Česká Lípa: brankář: Václav Dušek; hráči v poli: Jan Duben, Jiří Beránek, Jiří Stožický, David Marhan, Kamil Gembec