0:1
1:2
- : -

FBC TJ Draci Lanškroun - SK Spartak Slatiňany 3:4
8. Daniel Krudenc, 11. Roman Volf, 36. Roman Volf - 8. Jan Horský, 25. Karel Balla, 32. Zdeněk Zástěra, 37. Michal Sotona; rozhodčí: Martin Trnka - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Vojtěch Knápek 26 - Dominik Fuxa 20; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:2;
45:00
42:41
Timeout SK Spartak Slatiňany
42:41
Timeout FBC TJ Draci Lanškroun
37:59
Vyloučen hráč Zdeněk Zástěra družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za hrubost.
37:59
Vyloučen hráč Karel Balla družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za sekání.
36:50
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Michal Sotona, asistoval Ivan Pytlík (3:4).
35:23
Vyloučen hráč Filip Brůna družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za nesportovní chování.
35:04
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Daniel Krudenc (3:3).
31:03
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Zdeněk Zástěra, asistoval Ivan Pytlík (2:3).
30:00
30:00
24:46
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Karel Balla, asistoval Michal Sotona (2:2).
23:21
Vyloučen hráč Filip Mačát družstva FBC TJ Draci Lanškroun na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
12:29
Vyloučen hráč Michal Vokatý družstva SK Spartak Slatiňany na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:33
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Roman Volf, asistoval Pavel Studený (2:1).
07:47
Branku družstva SK Spartak Slatiňany vstřelil Jan Horský bez asistence (1:1).
07:28
Branku družstva FBC TJ Draci Lanškroun vstřelil Daniel Krudenc, asistoval Roman Volf (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Spartak Slatiňany:
00:00
Line-up domácích FBC TJ Draci Lanškroun: brankář: Vojtěch Knápek; hráči v poli: Michal Pfeifer, Tobias Urban, Filip Mačát, Roman Volf, Lukáš Geršl