1:2
4:2
- : -

FBC DYNAMIS B - Fbk Buldoci Radotín B 6:4
7. Jakub Lacina, 23. Tomáš Pospíchal, 27. Karel Trnobranský, 33. Tomáš Pospíchal, 35. Tomáš Pospíchal, 36. Jakub Lacina - 17. Patrik Toulec, 20. Ondřej Karnet, 25. Vojtěch Dlouhý, 29. Eduard Adamec; rozhodčí: Filip Oberta - Jan Husák; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jan Mikšík ? - Jan Chuděj ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 4:2;
36:00
35:59
Eda Adamec potopil Buldoky faulem v poseldní minutě, který Dynamici ještě stihnuli potrestat. jejich taktika o 7 lidech byla viditelně úspěšná.
35:45
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Jakub Lacina, asistoval Tomáš Pospíchal (6:4).
35:23
Vyloučen hráč Eduard Adamec družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:34
Timeout FBC DYNAMIS B
34:34
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Jakub Lacina (5:4).
34:34
Timeout Buldokům nepomohl. Po rychle rozehrané trestném úderu se prosadil Tomáš Pospíchal. To vypadá nadějně pro Dynamiky, i když hden po gólu si také vazli timeout.
32:39
Timeout Fbk Buldoci Radotín B
32:39
32:39
Dynamis opět dorovnávají skóre, Buldoci kontrují timeoutem. Jak tento zápas dopadne?
28:23
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Eduard Adamec, asistoval Vojtěch Dlouhý (3:4).
28:23
Eda Adamec se teď vykoupil ze svých neproměněných šancí a krásným vikýřem posílá Buldoky do vedení.
26:05
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Karel Trnobranský, asistoval Tomáš Pospíchal (3:3).
26:05
Nedáš - dostaneš. Adamec ještě kroutil hlavou, co dokázal nedat a na druhé straně se zadařilo. Stav opět nerozhodný, začíná jít do tuhého.
25:40
Hráč Buldoků Adamec teď v samostatném úniku chtěl napodobit dloubáčkem Antonína Panenku, gólmana domácích to nerozhodilo.
24:09
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Vojtěch Dlouhý, asistoval Lukáš Jiran (2:3).
24:09
Krásná akce Buldoků a gól do prázdné branky. Co na to Dynamici, najdou opět odpověď?
24:00
24:00
22:13
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil Tomáš Pospíchal z trestného střílení (2:2).
22:13
Veliká chyba při vlastní přesilovce a z ní pramenilo trestné střílení, když hostující hráč byl nucen zatáhnout za záchranou brzdu. Gólman Buldoků byl podruhé v tomto zápase odejit na párek a stav je po krásné backhandové kličce srovnán.
21:06
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za sekání.
21:06
Patrik Toulec dostal teď řádně naloženo od Jiřího Pavliše, zasloužené 2 minuty. Výhodu zakončili Buldoci krásným lobem, kdy se míček zaklínil ve střešní konstrukci haly. Tohle nečekal nikdo.
19:29
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Ondřej Karnet, asistoval Vít Štejfa (1:2).
19:29
Nenápadná střela podél, obránce a skóre se nám přelilo na stranu Buldoků. Dokonce jsme se dočkali oslavného poklepání hokejkami o mantinel na střídačce. Že by se začalo pořádně hrát?
18:30
Buldoci ucítili kostičku a zahryzli se do svého soupeře. A to hráli více jak půl minuty ve čtyřech vinou špatného střídání. Budou muset zlepšit komunikaci na střídačce.
16:15
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Patrik Toulec, asistoval Filip Lukeš (1:1).
16:15
Patrik Toulec prázdnou brankou nepohrdl, stav máme nerozhodný.
15:12
Tohle utkání by zatím uspalo i notorického nespavce. Emocí na hřišti stejně málo jako v anglické detektivce.
12:05
Vyloučen hráč David Valeš družstva Fbk Buldoci Radotín B na 2 minuty za hra rukou.
12:05
David Valeš si spletl florbal s házenou. Jestli Buldoci chtěli něco změnit do druhé třetiny, jejich plány vzaly za své hned v páté vteřině..
12:00
12:00
11:59
Pozitivem 1. třetiny bylo to, že alespoň rychle utekla. Žádné další jsme nenašli. Pak je ještě super, že v automatu u recepce nedošla zatím Koli malinová limonáda.
06:08
06:08
Zčistajasna gól domácích. Samostatný únik a totální vymíchání brankáře v podání Jakuba Laciny.. Více takových akcí, ať se do varu dostanou i 3 nejvěrnější fanoušci v ochozech.
04:00
Zatím kdybychom zhasli světla, na hru by to žádný vliv nemělo. Šavluje se převážně na polovině hřiště bez většího ohrožení branky.