1:2
1:1
- : -

ASK Lovosice - LFP - FBC Česká Lípa 2:6
22. Jana Malíková, 38. Jitka Müllerová - 7. Eliška Mojteková, 8. Eliška Mojteková, 13. Lucie Smrčková, 17. Tereza Seifrtová, 21. Eliška Mojteková, 39. Markéta Šorfová; rozhodčí: David Vosála - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 0:1 + Markéta Šorfová 5; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Nikola Nová 21 - Emílie Legnerová 12; po třetinách: 0:3, 1:2, 1:1;
39:00
38:06
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Šorfová bez asistence (2:6).
37:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jitka Müllerová, asistoval Jana Malíková (2:5).
26:00
26:00
21:59
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jana Malíková, asistoval Kateřina Pechanová (1:5).
20:50
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Eliška Mojteková, asistoval Klára Hanzelinová (0:5).
20:46
Vyloučen hráč Nela Medášová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
16:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tereza Seifrtová, asistoval Eliška Mojteková (0:4).
13:00
13:00
12:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lucie Smrčková bez asistence (0:3).
07:01
06:24
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Eliška Mojteková, asistoval Nela Medášová (0:1).
03:00
Vyloučen hráč Markéta Šorfová družstva FBC Česká Lípa na 5 minut za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Vosála a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Emílie Legnerová; hráči v poli: Tereza Seifrtová, Klára Hanzelinová, Eliška Mojteková, Markéta Šorfová, Klára Pekárková
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Nikola Nová; hráči v poli: Michaela Šperlingová, Klára Plosová, Pavlína Jancsóvá, Jana Malíková, Jitka Müllerová