0:4
2:1
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Florbal Telč 3:8
9. Vojtěch Jonák, 41. Filip Lébl, 44. Vojtěch Jonák - 5. Jiří Havlík, 10. Luděk Kameník, 14. Marek Novotný, 16. Jan Zachoval, 18. Ruyman Jackwerth, 22. Andreas Latschbacher, 29. Ruyman Jackwerth, 42. Filip Novák; rozhodčí: Petr Kadlec - Jan Tomšů; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek ? - Lukáš Trkola ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 2:1;
45:00
43:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák bez asistence (3:8).
41:56
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Filip Novák bez asistence (2:8).
41:49
Vyloučen hráč Andreas Latschbacher družstva Florbal Telč na 2 minuty za sekání.
41:11
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
40:43
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Filip Lébl bez asistence (2:7).
38:51
Vyloučen hráč Filip Novák družstva Florbal Telč na 2 minuty za sekání.
35:11
Vyloučen hráč Jiří Havlík družstva Florbal Telč na 2 minuty za blokování hokejky.
31:03
Vyloučen hráč Zdeněk Kadlec družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:54
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Ruyman Jackwerth, asistoval Jiří Havlík (1:7).
21:32
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Andreas Latschbacher bez asistence (1:6).
17:14
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Ruyman Jackwerth, asistoval Jan Zachoval (1:5).
15:52
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jan Zachoval, asistoval Ruyman Jackwerth (1:4).
15:00
15:00
13:39
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Marek Novotný, asistoval Vít Kamaryt (1:3).
12:51
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
09:18
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Luděk Kameník, asistoval Ruyman Jackwerth (1:2).
08:19
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Ondřej Zmrhal (1:1).
04:08
Branku družstva Florbal Telč vstřelil Jiří Havlík, asistoval Luděk Kameník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kadlec a Jan Tomšů.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Telč:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Adam Čapek, Jakub Mareš, Patrik Kučera, Josef Žáček, Vojtěch Jonák