0:1
0:0
- : -

TJ Lanškroun - Sokoli Pardubice B 0:1
28. Jakub Dynter; rozhodčí: Kateřina Kulhavá - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Šembera 19 - Martin Stehlík 12; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:0;
45:00
30:00
30:00
27:36
Vyloučen hráč Marek Štrych družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
27:29
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Jakub Dynter z trestného střílení (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Kulhavá a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice B: brankář: Martin Stehlík; hráči v poli: Marek Štrych, Jan Piskač, Jakub Dynter, Filip Oliva, Šimon Petrjánoš
00:00
Line-up domácích TJ Lanškroun: brankář: Vít Šembera; hráči v poli: Matěj Parent, David Slouka, Michal Pfeifer, Matěj Maršík, Marek Szlama