0:3
2:1
- : -

Sokoli Pardubice B - FBC Dobruška 3:5
15. Filip Oliva, 37. Tomáš Novotný, 45. Adam Arnošt - 3. Vít Růžička, 17. Richard Benjamín Chaloupka, 22. Luboš Šustr, 25. Martin Kristián Felcman, 42. Jan Patrik Hanuš; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: František Strouhal 6 - Patrik Oubrecht 16; po třetinách: 1:1, 0:3, 2:1;
45:00
44:51
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Adam Arnošt, asistoval David Kabrhel (3:5).
42:47
Vyloučen hráč Jan Piskač družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za sekání.
41:41
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jan Patrik Hanuš, asistoval David Hroch (2:5).
37:00
Vyloučen hráč Jakub Dynter družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:16
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Ondřej Vávra (2:4).
34:38
Vyloučen hráč Vít Růžička družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Martin Kristián Felcman bez asistence (1:4).
21:16
Timeout Sokoli Pardubice B
21:16
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Luboš Šustr bez asistence (1:3).
16:25
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Richard Benjamín Chaloupka bez asistence (1:2).
15:00
15:00
14:11
Branku družstva Sokoli Pardubice B vstřelil Filip Oliva, asistoval Ondřej Vávra (1:1).
09:11
Vyloučen hráč Adam Arnošt družstva Sokoli Pardubice B na 2 minuty za blokování hokejky.
02:10
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vít Růžička, asistoval Lukáš Prause (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška:
00:00
Line-up domácích Sokoli Pardubice B: brankář: František Strouhal; hráči v poli: Jan Piskač, Marek Štrych, Jakub Dynter, Filip Oliva, Šimon Petrjánoš