3:0
3:2
- : -

FBK Bulldogs Hořice - TJ Lanškroun 7:3
2. Petr Šotola, 16. Petr Kryl, 19. Petr Kryl, 28. Jaroslav Tuček, 36. Petr Kryl, 43. Petr Šotola, 45. Ondřej Černý - 3. Vít Šembera, 44. Lukáš Bureš, 45. Matěj Parent; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Svoboda 18 - Matěj Maršík 14; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2;
45:00
44:59
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Matěj Parent, asistoval Marek Szlama (7:3).
44:30
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Ondřej Černý, asistoval Petr Kryl (7:2).
43:24
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Lukáš Bureš bez asistence (6:2).
42:17
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Šotola, asistoval Jan Pech (6:1).
40:19
Vyloučen hráč Kryštof Vetchý družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:44
Vyloučen hráč Daniel Valenta družstva FBK Bulldogs Hořice na 2 minuty za sekání.
35:19
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Petr Šotola (5:1).
30:00
30:00
27:35
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Jaroslav Tuček, asistoval Petr Kryl (4:1).
22:17
Vyloučen hráč Lukáš Bureš družstva TJ Lanškroun na 2 minuty za blokování hokejky.
18:21
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Jaroslav Tuček (3:1).
15:26
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Kryl, asistoval Ondřej Černý (2:1).
15:00
15:00
02:39
Branku družstva TJ Lanškroun vstřelil Vít Šembera, asistoval Tomáš Bureš (1:1).
01:08
Branku družstva FBK Bulldogs Hořice vstřelil Petr Šotola bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Miroslav Vejvoda.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lanškroun: brankář: Matěj Maršík; hráči v poli: Matěj Parent, Jakub Špatenka, David Slouka, Lukáš Bureš, David Chládek