2:3
3:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Hradec Králové B 6:3
14. Matouš Faltus, 16. Albert Lepin, 18. Petr Doleček, 32. Vojtěch Petr Dostálek, 34. Vojtěch Petr Dostálek, 44. Maxim Kubelka - 19. Martin Cupal, 20. Ondřej Šimerda, 22. Michal Doubek; rozhodčí: Patricie Šedivá - Lucie Romančáková; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Richter 18 - Jonáš Moravec 17; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:0;
45:00
43:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Albert Lepin (6:3).
40:15
Vyloučen hráč Jan Netušil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
39:25
Vyloučen hráč Adam Šubert družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:11
Hradec po nedůrazu v osobních soubojích inkasuje 2 rychlé branky.
33:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Petr Dostálek, asistoval Štěpán Appl (5:3).
31:39
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Petr Dostálek, asistoval Jan Šturma (4:3).
30:00
30:00
24:00
Hradec vyrovnání nabudilo a teď mačká soupeře před jeho brankou.
21:06
Hradec rozehrál dobře standardní situaci a Michal Doubek mířil přesně.
21:05
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Michal Doubek, asistoval Jan Košek (3:3).
20:22
Hradec zvýšil obrátky a stahuje náskok Letohradu.
19:23
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Martin Svoboda (3:2).
19:00
Nejprve Letohrad zvýšil po trestném střílení za faul zezadu při samostatném úniku a poté Hradec snížil kuriózní brankou .
18:26
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Martin Cupal, asistoval Patrik Strejcius (3:1).
17:52
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček z trestného střílení (3:0).
15:54
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin, asistoval Petr Doleček (2:0).
13:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Faltus bez asistence (1:0).
12:01
Oba týmy jsou v plném počtu. Hrě zatím dominují nepřesnosti na obou stranách.
09:43
Vyloučen hráč Martin Svoboda družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
08:28
Vyloučen hráč Štěpán Appl družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
06:36
Hradec dělá zbytečné chyby v obraně, ale Letohrad je zatím nedokáže trestat.
06:23
Vyloučen hráč Filip Školník družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:25
Utkání bylo zahájeno a Hradec se ihned usadil na polovině Letohradu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Tomáš Králíček, Jan Košek, Pavel Štefan, Vojtěch Kořínek, Martin Novák