5:1
5:0
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - HAGA Pardubice 12:1
10. Matyáš Rolenec, 15. Štěpán Matějů, 18. Matěj Strnad, 23. Matyáš Ioanidis, 24. Matěj Strnad, 25. Matyáš Ioanidis, 26. Matěj Strnad, 31. Matěj Strnad, 35. Filip Srna, 39. Martin Mečíř, 40. Tomáš Jakl, 44. Tomáš Jakl - 21. Josef Albrecht; rozhodčí: Patricie Šedivá - Tomáš Krejčí; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Mikuláš Vít 19 - Tomáš Peichl 29; po třetinách: 2:0, 5:1, 5:0;
45:00
43:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl bez asistence (12:1).
39:46
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Martin Mečíř (11:1).
38:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Tomáš Jakl (10:1).
34:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Filip Srna, asistoval Jiří Václavík (9:1).
30:24
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Tomáš Jakl (8:1).
30:00
30:00
26:04
Vyloučen hráč Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
25:06
Timeout HAGA Pardubice
25:06
24:49
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matyáš Ioanidis, asistoval Štěpán Matějů (6:1).
23:45
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Martin Mečíř (5:1).
22:36
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matyáš Ioanidis, asistoval Tomáš Jakl (4:1).
20:59
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Josef Albrecht bez asistence (3:1).
17:17
15:00
15:00
14:53
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Štěpán Matějů, asistoval Tomáš Jakl (2:0).
09:18
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matyáš Rolenec, asistoval Martin Mečíř (1:0).
07:09
Vyloučen hráč Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání.
05:20
Fanoušci defenzivního florbalu si dnes přijdou na své.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice:
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Filip Vymlátil, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Tomáš Jakl