0:3
0:2
- : -

FbC Hradec Králové B - FBC Trutnov (DTJ) 1:6
7. Jan Košek - 4. Matěj Strnad, 19. Tomáš Jakl, 24. Martin Mečíř, 28. Filip Srna, 43. Martin Mečíř, 45. Matěj Strnad; rozhodčí: Patricie Šedivá - Lucie Romančáková; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 21 - Mikuláš Vít 15; po třetinách: 1:1, 0:3, 0:2;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Matyáš Rolenec (1:6).
42:14
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř bez asistence (1:5).
40:27
Vyloučen hráč Filip Srna družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za špatné střídání.
37:58
Vyloučen hráč Tomáš Králíček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:56
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Filip Srna bez asistence (1:4).
26:26
Vyloučen hráč Tomáš Jakl družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
24:47
Vyloučen hráč Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
23:25
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Mečíř, asistoval Tomáš Jakl (1:3).
18:10
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Tomáš Jakl, asistoval Martin Mečíř (1:2).
15:00
15:00
06:56
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Košek bez asistence (1:1).
03:43
Vyloučen hráč Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:28
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Strnad, asistoval Štěpán Matějů (0:1).
02:34
Vyloučen hráč Filip Školník družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patricie Šedivá a Lucie Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: Mikuláš Vít; hráči v poli: Filip Vymlátil, Matyáš Rolenec, Matěj Strnad, Martin Mečíř, Tomáš Jakl
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové B: brankář: Jonáš Moravec; hráči v poli: Tomáš Králíček, Jan Košek, Pavel Štefan, Vojtěch Kořínek, Martin Novák