2:1
5:0
- : -

SK Alien Nation B - Florbal Pro Beroun 8:1
2. Martin Janovský, 17. Jakub Kohlík, 21. Jakub Kohlík, 26. Martin Janovský, 27. Jakub Sládek, 27. Jan Dvořák, 30. Jakub Sládek, 33. Jan Flaška - 21. Martin Jelínek; rozhodčí: Pavel Stuš - Daniel Fišer; vyloučení: 3:4 + Daniel Nejedlo 5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 5:0;
36:00
35:44
Vyloučen hráč Daniel Nejedlo družstva Florbal Pro Beroun na 5 minut za hrubost.
32:34
Timeout SK Alien Nation B
32:33
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jan Flaška, asistoval Marek Klíma (8:1).
29:05
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Sládek, asistoval Jan Flaška (7:1).
28:27
Vyloučen hráč Daniel Nejedlo družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nesportovní chování.
26:59
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jan Dvořák, asistoval Adam Musil (6:1).
26:47
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Sládek bez asistence (5:1).
25:09
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Martin Janovský, asistoval Jan Dvořák (4:1).
24:00
24:00
20:30
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Kohlík, asistoval Jakub Sládek (3:1).
20:01
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Martin Jelínek, asistoval Daniel Kozler (2:1).
19:04
Timeout Florbal Pro Beroun
16:46
Vyloučen hráč Jakub Sládek družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání.
16:31
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Kohlík bez asistence (2:0).
12:00
12:00
11:47
Vyloučen hráč Petr Havlín družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:55
Vyloučen hráč Jan Košťálek družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:23
Vyloučen hráč Jan Flaška družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání.
03:50
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za špatné střídání.
01:19
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Martin Janovský, asistoval Adam Musil (1:0).
01:09
Vyloučen hráč Jan Mašek družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Jan Valachovič; hráči v poli: Petr Havlín, Jiří Hrabák, Jan Košťálek, Daniel Nejedlo, Daniel Kozler