3:3
0:3
- : -

ASI Torza Sorry - FBC Pitbulls Kolín B 4:10
5. Šimon Šlemr, 17. Jan Buchta, 21. Jan Buchta, 21. Pavel Doubek - 3. Tomáš Kukal, 5. Petr Cícha, 6. Petr Cícha, 11. David Kiet Tran Chi, 13. Petr Cícha, 19. David Horák, 20. Marek Vácha, 27. Petr Cícha, 29. Marek Reithar, 35. Marek Reithar; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Žitník ? - Martin Loužil ?; po třetinách: 1:4, 3:3, 0:3;
36:00
34:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Marek Reithar, asistoval David Horák (4:10).
33:39
Vyloučen hráč Šimon Šlemr družstva ASI Torza Sorry na 2 minuty za sekání.
28:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Marek Reithar z trestného střílení (4:9).
26:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Petr Cícha, asistoval David Kiet Tran Chi (4:8).
24:00
24:00
20:35
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Pavel Doubek, asistoval Šimon Šlemr (4:7).
20:20
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Jan Buchta bez asistence (3:7).
19:56
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Marek Vácha, asistoval Tomáš Humpolák (2:7).
18:18
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil David Horák, asistoval Tomáš Kukal (2:6).
17:55
Torzu žene nově vstřelený gól ke stále nadějnějším akcím.
16:54
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Jan Buchta, asistoval Martin Hovořák (2:5).
14:17
Do střeleckého postavení se dostal Vilém Svoboda za Torzu. Ale ani tento zkušený hráč nedokázal prorazit gólmana Pitbulls.
12:33
Hrač č. 6 z Torzy se snažil odpovědět na rychlý gól Pitbulls, jeho střelu však brankář vyrazil za mantinely.
12:09
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Petr Cícha, asistoval Marek Reithar (1:5).
12:00
12:00
10:48
Tento gól si brankář možná bude trochu vyčítat, málem se mu podařilo míček vyrazit, bohužel mu spadl i přes veškerou snahu do branky. Ale i takové góly ve florbale padají.
10:37
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil David Kiet Tran Chi, asistoval Trong Martin Lexuan (1:4).
09:40
Hráč Doubek z Torzy brilantní kličkou zmátl dva protihráče najednou. Bohužel už jeho spoluhráči této výhody nedokázali využít a nedostali se ke střele.
08:10
Torza je opět v plném počtu a zvládá lépe nátlak Pitbulls.
07:45
A vytrvalost se jim vyplácí a dostávají se s převzatým míčkem na polovinu Pitbulls, kde získávají i výhodu.
07:21
Torza se však nenechává vyvést z míry a pevně drží pozice na středu, aby soupeř nemohl míček protlačit.
06:42
Pitbulls zůstávají jistě na míčku a snaží se přečíslit protihráče.
06:05
Vyloučen hráč Josef Němeček družstva ASI Torza Sorry na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:58
Výhoda pro Pitbulls, nešťastně neproměněná do prázdné branky
05:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Petr Cícha, asistoval Tomáš Kukal (1:3).
04:32
Branku družstva ASI Torza Sorry vstřelil Šimon Šlemr, asistoval Martin Hovořák (1:2).
04:20
04:09
Málem další gól do branky Torzy, díky šťastné teči hostů však letěl míček mimo hrací plochu.
03:18
Pěkná akce Pitbulls, hráč však trefil pouze horní tyčku. Stále hrají v oslabení.
02:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Patrik Mrázek (0:1).
02:39
Domácí se dostali do pěkné akce, když 8 mířila za brankáře, ten se však dokázal rychle přesunout a střelu vykrýt.
01:56
Vyloučen hráč Dominik Tvrdý družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za hra rukou.
01:53
Neodpouští se žádná chyba, po každé následuje protiútok soupeře a to z obou stran.