2:0
2:0
- : -

FBC Pitbulls Kolín B - Sport Kolín Pátečníci 5:2
7. Tomáš Humpolák, 16. Tomáš Kukal, 24. Petr Cícha, 27. David Horák, 30. Tomáš Horák - 1. Tomáš Maršón, 10. Martin Musil; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 2 + David Horák 5:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šamánek ? - Dominik Hrabánek ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:0;
36:00
29:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Tomáš Horák, asistoval Petr Cícha (5:2).
27:23
Vyloučen hráč Tomáš Pácal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání.
26:40
Reithar Marek z Pitbulls ztrácí míček při tahu na branku a jeho chyby Pátečníci okamžitě využívají. Přebírají balónek a sami táhnou na branku. Balónek však Pátečníkům ze střely vyklouzl.
26:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil David Horák bez asistence (4:2).
24:22
Rozhodčí nechtěně zastavuje balón a vhazuje se u časomíry.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Petr Cícha, asistoval Tomáš Kukal (3:2).
23:38
Vyloučen hráč Jan Urban družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:29
Vyloučen hráč David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:24
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Petr Cícha (2:2).
13:02
Vyloučen hráč Tomáš Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
09:48
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Martin Musil, asistoval Tomáš Maršón (1:2).
06:00
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil Tomáš Humpolák, asistoval Marek Vácha (1:1).
01:16
Na pohled velmi rychlá hra je potvrzena rychlým gólem následovaným i vyloučením. Budeme zjevně svědky daleko divácky zajímavějšího utkání.
01:15
Vyloučen hráč David Horák družstva FBC Pitbulls Kolín B na 5 minut za sekání.
00:49
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil Tomáš Maršón, asistoval Milan Ježek (0:1).