0:3
2:4
- : -

FBC Snipers Poděbrady - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 2:8
33. Radek Petrnoušek, 35. Adam Šmejkal - 9. Josef Světlý, 18. Jakub Kovařík, 21. Josef Světlý, 24. Josef Světlý, 27. Martin Blažek, 30. Jaroslav Hostin, 30. Jaroslav Hostin, 35. Jaroslav Hostin; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Pazdírek ? - Lukáš Pouska ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 2:4;
36:00
35:59
Utkání skončilo jasným výsledkem. Byli jsme ovšem svědky divácky ne příliš zajímavého utkání. Doufejme, že u dalšího se budeme moct více pobavit. Na viděnou.
35:05
Trestné střílení družstva FBC Snipers Poděbrady neproměnil Radek Petrnoušek.
35:05
Hráč Snipers, který byl u jejich posledního gólu neproměnil trestné střílení, kdy mu v kličce balonek vyklouzl.
34:59
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Adam Šmejkal, asistoval Radek Petrnoušek (2:8).
34:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Jaroslav Hostin, asistoval Josef Světlý (1:8).
33:59
Trestné střílení družstva FBC Snipers Poděbrady neproměnil Tomáš Horský.
32:49
Na trestné lavici se vlastní nepozorností zdržel zatím nejaktivnější střelec Snipers. Promarnil snad svou další šanci vystřelit?
32:11
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval David Pazdírek (1:7).
32:11
Absolutní dominanci Chodova Snipers znevažují gólem z oslabení.
30:39
Vyloučen hráč Tomáš Horský družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za sekání.
29:49
Časoměřič Michal Šíma se v budoucnu dá zřejmě na dráhu trenéra, jelikož trefně vyhodnotil dosavadní snahy týmu Snipers. Zhodnotil veškerá pro a proti jejich hry. a Vyvodil z toho důsledky. "Maj na h..[nekvalitní, upraveno pro děti] obranu" prohlásil.
29:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Jaroslav Hostin, asistoval Jakub Kovařík (0:7).
29:09
28:41
Vyloučen hráč Martin Kovář družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání.
28:25
Josef Sadil málem zasadil první gól Snipers, bohužel trefil jen brankáře.
26:26
A ten skutečně proměňuje. Zapisovatel uznale pokyvuje hlavou a stydí se za předchozí úšklebek.
26:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Martin Blažek, asistoval Jakub Kovařík (0:5).
26:10
Zapisovatel se zcela viditelně uchychtl škobrtnutí hráče 79. Ten hnán touhou ukázat zapisovateli, že má i silnější chvilky sehrává svému spoluhráči.
24:45
Po krátké převaze Chodova se ke slovu opět dostává Šmejkal ze Snipers. Jde sám na brankáře, ale bohužel strefuje pouze jeho pupík. Doufejme, že má chodovský sok řádné polstrování.
24:00
24:00
23:59
...A jeho akce je přerušena sirénou oznamující konec třetiny. Škoda, tak třeba v té příští.
23:58
Hráč Snipers sám běží na bránu. Žene ho touha alespoň snížit nepříznivý gólový rozdíl. Vypadá to, že je odhodlaný skórovat za každou cenu! A! A! A!
23:27
Chodov jen dokazuje svou převahu další brankou vstřelenou za záda brankáře z přihrávky. Nutno poznamenat, že brankář dělal, co mohl. Spíše je vidět selhání na straně obrany.
23:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý, asistoval Jakub Kovařík (0:4).
21:51
Vyloučen hráč Josef Sadil družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za bránění ve hře.
21:25
Rozhodčí poznamenává, že hráči si nebudou muset po zápase prát dresy. Organizační tým dodává, že se tedy florbal drží nové ekologické vlny. Nezapomeňte šetřit vodou nebo případně používat ekologické prací prostředky!
20:17
Ani vstřelené branky, ani zpestření v podobě vyloučení nepřitáhlo diváky zpět do haly. Poslední divák sleduje na svém iPhonu pravděpodobně online zápis utkání. Zdravíme.
20:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý, asistoval Martin Blažek (0:3).
19:13
Vyloučen hráč Jan Hruška družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za hrubost.
18:52
Kovařík z Chodova se zkusil prosadit a táhl napříč míček, než vystřelil mimo branku
17:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Jakub Kovařík, asistoval Martin Kovář (0:2).
15:53
Aktivní hráč Snipers Šmejkal zkusil střelu z první, bohužel i na tak zkušeného hráče byla střela náročná a minula branku o dvě délky.
13:54
Tak bohužel do gólového postavení se chodovští dostat nedokázali.
13:52
Kovář z Chodova našel volného spoluhráče na levé straně. Vypadá to, že se může dostat do výhodné střelecké pozice.
12:06
Druhá třetina začala. Hráči ani jednoho týmu nezaujali diváky a 15 z nich odešlo :-(
12:00
12:00
11:55
Z rozehrávky Snipers na útočné polovině nakonec šance nebyla a první třetina se dostává do svého konce.
11:52
Hráč Šmejkal sice neproměnil spoluhráčovu sehrávku, ale od rozhodčích dostává druhou šanci, když je faulovaný.
09:00
Padl první gól zápasu, který je však stále na svém počátku a pro hráče není ještě rozhodnuto. To si hráči uvědomují a nenechávají se na první pohled nepříznivým stavem rozhodit.
08:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil Josef Světlý, asistoval Jaroslav Hostin (0:1).
07:51
Organizační tým se jal spočítat diváky. Výsledná suma činí 17.
07:10
Ovšem není divu. Zatím se neodehrává divácky zajímavý zápas. Hráči zřejmě šetří síly do konce utkání, ve kterém se v předchozím zápase rozhodovalo.
06:33
Divácké složení se trochu proměnilo, ovšem zůstávají stejně chladní jako v minulém zápase.
05:29
Zatím nejnadějnější šance Chodova letěla nad branku.
04:20
Z otočky zkouší hráč Chodova pod brankářem dostat míč do soupeřovi branky.
04:01
Po chybě Snipers se Chodov dostává k míčku a bez většího rozmyslu zkouší pálit.
03:00
I hráč Chodova pokouší štěstěnu a tahem zkouší překonat brankáře. Marně.
01:50
Hráč Šmejkal ze Snipers zkouší své střelecké štěstí. Navzdory názvu svého týmu však neproměňuje, neb brankář střelu vyráží.
01:13
Další utkání je zahájeno. Po předchozí tvrdé bitvě si povrch berounské haly zjevně trochu uleví.