2:0
3:3
- : -

Prague Tigers C - FBC VŠTJ Ekonom Praha 5:7
14. David Hanuš, 23. Jan Fencík, 29. Dominik Vorlíček, 33. Radek Šindelář, 33. Roman Eder - 3. Marek Halas, 4. Martin Brodík, 7. Martin Brodík, 8. Marek Halas, 25. Jan Daněček, 36. Marek Halas, 36. Martin Brodík; rozhodčí: Jan Gross - Tomáš Cimrman; vyloučení: 4 + Jan Fencík 5 + ČK1:1; využití: 1:3; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Skála ? - Martin Ziba ?; po třetinách: 0:4, 2:0, 3:3;
35:59
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Martin Brodík, asistoval Kamil Jiránek (5:7).
35:59
Poslední vhazování a hráč Tigers projevil svou frustraci navenk nehezkým seknutím do soupeřovi hole. Tím udělal za zápasem tečku. Děkujeme za sledování a těšíme se u dalšího zápasu.
35:34
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Marek Halas, asistoval Tomáš Špinka (5:6).
35:34
Vyloučen hráč Jan Fencík družstva Prague Tigers C na 5 minut za nesportovní chování.
35:34
Vyloučen hráč Jan Fencík družstva Prague Tigers C do konce utkání.
35:34
Nervy hodně pracují na obou stranách, ale nervozita je vidět hlavně na straně Tigers, kde došlo před koncem zápasu k vyloučení až do konce.
35:24
Je tu trestné střílení těsně před brankou. Ze střídačky Tigers se směrem k rozhodčímu ozývá: "Ty nás řežeš, vole"
34:55
A teď se Tigers dostávají pod vliký tlak, Ekonom má výhodu přesilovky.
34:54
Vyloučen hráč Jakub Janda družstva Prague Tigers C na 2 minuty za blokování hokejky.
33:54
Doufám, že i Vy doma u svých obrazovek napjatě očekáváte rozhodující gól. jsou tu poslední dvě minuty zápasu.
33:37
Realizační tým sedí na kraji svých křesel. Útoky střídají rychlé protiútoky,
32:19
Zdá se, že fanoušci sledují jiný zápas. Navzdory dramatickému vývoji, kdy došlo k VYROVNÁNÍ podobnému snad jen zápasu ženské reprezentace se Švýcarskem, je na tribuně hrobové ticho.
32:18
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Roman Eder, asistoval Jan Fencík (5:5).
32:08
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Radek Šindelář, asistoval Jan Fencík (4:5).
30:10
Brankář Tigers dokázal vykopnout míček, který mu šel po zemi do branky, bohužel pro něj přímo na soupeřovu čepel. Ten však dokázal trefit pouze brankovou konstrukci.
29:10
Hattrick svého týmu doplňuje zkušený trestař Tigers, hráč číslo 78, hattrickem trestných dvouminutovek. Gratulujeme.
28:54
Vyloučen hráč Roman Eder družstva Prague Tigers C na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:32
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Radek Šindelář (3:5).
28:32
Dominiku Vorlíčkovi nový míček opravdu sedne! Po Šindelářově přihrávce bezpečně umisťuje míček do soupeřovi branky a snižuje na 3:5
27:10
Hráč Ekonomu zahazuje rozbitý míček, který je následně pohotovým vedoucím organizačního týmu slovutným Jakubem Hruškou vyměněn za míček z jeho vlastní kolekce.
26:35
Poslední hráč Tigers sebral veškerou odvahu a riskantní kličkou mezi nohama vytaženého soupeře Ekonomu se dostává dopředu. Bohužel přestřeluje brankovou konstrukci.
25:30
Hráči Tigers vývojem zápasu znervózňují a hrají malou cvíli ve 4 a málem přicházejí o míček po nahrávce do prázdna.
24:48
Hnán snahou dorovnat, zrychluje tým Tigers své přesuny po ploše a snaží se dostat před soupeřovu branku.
24:29
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček bez asistence (2:5).
24:29
Do nové třetiny vstupuje Ekonom další brankou po lehkých zmatcích před brankou.
24:00
24:00
23:58
Ještě na samotném konci 2. třetiny si lehce pohmoždil kotník hráč ekonomu. Za potlesku však stává a tváří se, že do další třetiny nastoupí připraven.
22:18
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil Jan Fencík bez asistence (2:4).
22:18
A hráč Jan Ferenc bez přihrávky snižuje na 2:4. Ekonom opět volí o něco opatrnější postup.
21:19
Při postupu Tigers po čistém zákroku padá hráč Ekonomu do mantinelů, obratem se však zvedá a jde zpátky bránit.
20:22
Je zjevné, že celým zápasem se táhne červená nit ofenzivního florbalu. Jakmile nějaký tým povolí s postupem, protihráč okamžitě zaváhání využije a soupeři balonek sebere.
19:25
Eder Roman zkouší střelu z první ze spoluhráčova nahození před branku. Střela mu však nesedla.
18:07
Dung Nguyen Tanh z Tigers zkouší přemoct brankáře golfem téměř z poloviny hrací plochy, bohužel branovou konstrukci přestřelil.
17:26
Tým organizátorů zdraví všech 25 přítomných diváků. Děkujeme za přízeň.
15:33
Vyloučen hráč Roman Eder družstva Prague Tigers C na 2 minuty za nesportovní chování.
15:33
Vyloučen hráč Marek Halas družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
15:33
Za hlasitou výměnu názorů se z každého týmu šel jeden hráč posadit na trestnou lavici.
14:19
Hráč Eder Roman z Tigers prokázal, že jeho týmu schází i trochu toho štěstíčka, když se míček z jeho na pohled pěkné střely odrazil od protější tyčky.
13:38
Ekonom se ze své chyby poučil a přešel zpět více do útočné poloviny.
13:04
Branku družstva Prague Tigers C vstřelil David Hanuš, asistoval Richard Iltis (1:4).
13:04
Defenzivní styl hry se Ekonomu zjevně nevyplácí, ztrácí míček a obratem inkasuje zasloužený gól. Tigers snižují na 1:4.
12:20
Druhá třetina zahájena a u míčku je opět Ekonom.
12:00
12:00
11:59
První třetina končí po jasné dominanci Ekonomu. Na obou střídačkách se probírají debaty do dalších třetin.
11:05
Tigers dokázali protáhnout míček po levém mantinelu až na Marka Šindeláře, který ovšem nedokázal proměnit svou šanci, když mu míček sklouzl po florbalce.
10:10
Halas Marek z Ekonomu se dostal po spoluhráčově přihrávce do výhodné střelecké pozice, bohužel jeho střelu po zemi nohama odrazil brankář Tigers.
08:50
Po spoluhráčově přihrávce se Vorlíček Dominik z Tigers dostal do výhodné střelecké pozice, bohužel jeho střela "len trela" o konstrukci.
07:42
Hráči Ekonomu využili protiakce, ale naštěstí pro Tigers jejich brankář dokázal střelu odrazit za mantinely.
07:00
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Marek Halas bez asistence (0:4).
07:00
Probraná strategie týmu Tigers zjevně nezabrala a hráč ekonomu při samostatné akci zvyšuje na 4:0
06:34
Timeout Prague Tigers C
06:34
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Martin Brodík bez asistence (0:3).