0:4
2:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky - BLACK ANGELS 3:7
3. Monika Hálová, 34. Pavla Bohatová, 36. Anna Chocholatá - 7. Martina Egersdorf, 13. Lída Chovancová, 16. Adriana Fricová, 17. Adriana Fricová, 24. Adriana Fricová, 29. Iva Rektoříková, 33. Magdalena Folková; rozhodčí: Filip Novák - Jakub Kabourek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Olga Lejnarová ? - Veronika Grygarová ?; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:2;
36:00
35:06
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil Anna Chocholatá bez asistence (3:7).
33:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil Pavla Bohatová z trestného střílení (2:7).
32:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Magdalena Folková, asistoval Petra Hladíková (1:7).
30:39
Vyloučen hráč Barbora Hofmannová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání.
28:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Iva Rektoříková, asistoval Adriana Fricová (1:6).
25:00
Vyloučen hráč Zdena Táborská družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Lída Chovancová (1:5).
16:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adriana Fricová, asistoval Iva Rektoříková (1:4).
15:14
12:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lída Chovancová bez asistence (1:2).
12:00
12:00
06:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martina Egersdorf, asistoval Markéta Chaloupecká (1:1).
02:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil Monika Hálová, asistoval Anna Chocholatá (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Jakub Kabourek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Veronika Grygarová; hráči v poli: Lída Chovancová, Iva Rektoříková, Adriana Fricová, Magdalena Folková, Petra Hladíková