2:2
2:2
- : -

SK Florbal Benešov muži C - FBC Hornets Praha B 6:7
6. Václav Šílený, 12. Václav Šílený, 16. Michal Hlaváček, 17. Miroslav Zrno, 29. Václav Šílený, 33. Václav Šílený - 5. Daniel Brát, 9. Vít Sýkora, 12. Daniel Brát, 21. Daniel Brát, 23. Vít Sýkora, 30. Daniel Brát, 31. Daniel Brát; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Jakub Fortelný ? - Jiří Srba ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 2:2;
36:00
35:07
Timeout FBC Hornets Praha B
32:55
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený, asistoval Vladimír Suk (6:7).
31:37
Vyloučen hráč Ondřej Vojtěch družstva FBC Hornets Praha B na 2 minuty za sekání.
30:24
Timeout SK Florbal Benešov muži C
30:24
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát, asistoval Jan Rázga (5:7).
29:11
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát z trestného střílení (5:6).
28:38
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený, asistoval Miroslav Zrno (5:5).
24:00
24:00
22:40
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Vít Sýkora, asistoval Jan Rázga (4:5).
20:43
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát, asistoval Dalibor Pavlíček (4:4).
16:52
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Miroslav Zrno, asistoval Václav Šílený (4:3).
15:41
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Hlaváček bez asistence (3:3).
12:24
Vyloučen hráč Filip Kratochvíl družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:27
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený bez asistence (2:3).
11:27
Rozhodčí si dává perník!
11:04
08:57
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Vít Sýkora, asistoval Ondřej Vojtěch (1:2).
07:05
Vyloučen hráč Václav Šílený družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání.
05:40
A po krásné střele máme opět nerozhodný stav. Míček opustil čepel ve velké rychlosti, trefil helmu, tyčku, větev na stromě a skončil v kysně,
05:37
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Václav Šílený, asistoval Vojtěch Fortelný (1:1).
04:25
Branku družstva FBC Hornets Praha B vstřelil Daniel Brát, asistoval Radek Brunner (0:1).
04:25
A máme první gól přátelé!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hornets Praha B:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jakub Fortelný; hráči v poli: Michal Bernas, Michal Hlaváček, Karel Šmat, Filip Kratochvíl, Martin Hruška