Bourbon TJ Ruzyně B - Sport Kolín Pátečníci B 5:4
branky:
5. Rudolf Müller, 14. Lukáš Ruda, 20. Tomáš Barták, 32. David Rokyta, 34. Josef Šťastný - 10. Lukáš Pěkný, 18. David Koubský, 26. Jan Urban, 26. Lukáš Pěkný; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tóth; vyloučení: 4:3 + Ondřej Čada 5; využití: 1:2; zásahy brankářů: Pavel Tuč ? - Jiří Lazar ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2;
33:34
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Josef Šťastný, asistoval Karel Absolon (5:4).
31:42
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil David Rokyta bez asistence (4:4).
29:00
Timeout Sport Kolín Pátečníci B
29:00
Vyloučen hráč David Pešava družstva Sport Kolín Pátečníci B na 2 minuty za sekání.
25:50
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Lukáš Pěkný, asistoval Lukáš Spal (3:4).
25:26
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Jan Urban, asistoval Ondřej Čada (3:3).
25:20
Vyloučen hráč Rastislav Dvorský družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:08
Vyloučen hráč Jan Ocásek družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
19:45
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Tomáš Barták, asistoval Miroslav Ort (3:2).
17:26
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil David Koubský, asistoval Lukáš Pěkný (2:2).
15:58
Vyloučen hráč Ondřej Čada družstva Sport Kolín Pátečníci B na 5 minut za vysoká hokejka.
15:03
Vyloučen hráč Tomáš Toth družstva Sport Kolín Pátečníci B na 2 minuty za sekání.
13:09
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Lukáš Ruda, asistoval David Kefurt (2:1).
11:50
Vyloučen hráč Vojtěch Rydlo družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za sekání.
09:54
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Lukáš Pěkný, asistoval Lukáš Spal (1:1).
05:51
Vyloučen hráč Jaroslav Hermann družstva Sport Kolín Pátečníci B na 2 minuty za sekání.
04:22
Branku družstva Bourbon TJ Ruzyně B vstřelil Rudolf Müller, asistoval Lukáš Ruda (1:0).
00:43
Vyloučen hráč Karel Absolon družstva Bourbon TJ Ruzyně B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tóth.
00:00
Line-up hostů Sport Kolín Pátečníci B:
00:00
Line-up domácích Bourbon TJ Ruzyně B: