0:1
1:1
- : -

Fbk Buldoci Radotín B - FBC YOUNG BOYS 1:3
35. Patrik Toulec - 8. David Václavík, 16. Kryštof Rossmann, 32. Jakub Mráz; rozhodčí: Petr Dvořáček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Kalík ? - Kryštof Petr ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1;
36:00
34:27
Branku družstva Fbk Buldoci Radotín B vstřelil Patrik Toulec, asistoval Vít Štejfa (1:3).
33:08
Vyloučen hráč Jakub Mráz družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za hra bez hokejky.
31:37
Bum, Prásk a stav utkání je už 3:0. Rozhodla o tom další střela z kategorie nádherných.
31:36
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Jakub Mráz, asistoval Martin Šudoma (0:3).
31:00
Zdravotník zachraňuje život ležícího hráče. Za hlasitého potlesku a sirény záchrané služby hra pokračuje.
28:11
Jelikož hra nám toho zrovna moc nenabízí, tak využijeme tento prostor k důraznému odsouzení íránského sestřelení letounu společnosti UIA.
26:18
Útočné snahy Buldoků dosahují zatím pouze úspěšnosti francouzské obrany na jaře 1939
24:00
24:00
Druhá část se zaskvěla, stejně jako ta první, jedním gólem. Bohužel obraz hry měl však mezi třetinami spíše sestupnou tendenci. Nevěšíme ale hlavy a čekáme, co nám přinese část třetí.
24:00
23:30
Víte, že průměrný šálek dobrého italského espressa obsahuje průměrně 40mg kofeinu?
22:22
Ráz utkání se mění z dynamického na fyzické.
21:00
Hráč číslo 19 z týmu Buldoků provádí LUXUSNÍ stahovačku a na hřišti přistávají svrchní díly dámského spodního prádla. pořadatelská služba je však rychle odklidila a můžeme pokračovat.
20:00
Musíme objektivně zhodnotit, že zrovna probíhá lehce nudnější část utkání.
18:50
Halou se line hlas famózní Glorie Gaynor a hráči i diváci propukají v tanec.
15:52
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil Kryštof Rossmann, asistoval Tadeáš Bohatec (0:2).
15:52
Neuveřitelná střela z první zasahuje protilehlou šibenici a skóre stoupá.
14:48
Slovy komentátorské legendy Karola Poláka: "Rana sa trela!"
14:28
Z hlasité týmové komunikace hráčů Young Boys se dozvídáme, že je potřeba zapracovat na týmovém pojetí hry. My souhlasíme.
13:23
Míček i hokejky letí vzduchem a slyšíme hvizd píšťalky. Hráči nyní přenechávají svá místa na hřišti svým čersvým přátelům za hudebního doprovodu znělky z populární komedie z 80. let - Ghost Busters.
12:50
Čepel útočícího hráče zasahuje masku gólmana a píská se.
12:00
12:00
První třetina je za námi a na výsledkové tabuli svítí stav 1:0 a na tvářích hráčů úsměvy. A tak je to v pořádku.
12:00
09:18
Ostřejší souboj v rohu končí přímým volným úderem a přátelským obětím, které zažehnalo obavy o vyhrocení utkání.
07:51
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil David Václavík, asistoval Tadeáš Bohatec (0:1).
07:51
A výstavní střela nám odšpuntovala dnešní gólové hody. Snad.
07:15
Gólman Young Boys právě předvedl skluz jako Tomáš Řepka v nejlepších časech. Rozhodčí si však správně všiml, že nejdříve zasáhl balón a tak pokračujeme autovým vhazováním.
05:32
Podobná anketa proběhla i u pořadatelského stolku a výsledkem je, že jsme se docela pohádali.
04:50
Náš mediální pracovník se optal právě hrajících borců na jejich názor na aktuální rozkol v české florbalové reprezentaci. 8 hráčů vypovědělo, že nemají názor, 4 by odmítli pozvánku, 5 bych jich ji přijalo a zbytek se na tuto otázku akorát prokázal pasem Ukrajinské a Moldavské republiky.
01:30
Oba celky začínají spíše opatrně a takzvaně se oťukávají s míčkem a soupeřem.
00:01
Zdravíme všechny fanoušky amatérského florbalu u sledování online přenosu z utkání FPL mezi borci z Radotína a z Young Boys.