4:1
5:1
- : -

FC Bučis Team B - J.B.M. Praha 11:2
4. Filip Čáka, 12. Lukáš Kotýnek, 16. Jan Stránský, 17. Filip Čáka, 23. Marek Tlučhoř, 24. Jakub Brož, 26. František Novotný, 28. Filip Čáka, 34. Filip Matějů, 35. Lukáš Komárek, 36. Marek Tlučhoř - 15. Jan Rotta, 29. Radovan Doležel; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Jiří Procházka ?, Daniel Kozák ? - Jakub Havrda ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 5:1;
36:00
35:55
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Marek Tlučhoř, asistoval Dominik Melíšek (11:2).
35:50
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za hrubost.
34:51
Vyloučen hráč Tomáš Postler družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:00
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Lukáš Komárek, asistoval Lukáš Kotýnek (10:2).
33:00
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Filip Matějů, asistoval Jan Stránský (9:2).
28:40
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Radovan Doležel bez asistence (8:2).
27:34
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Filip Čáka, asistoval Marek Tlučhoř (8:1).
25:42
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil František Novotný, asistoval Dominik Melíšek (7:1).
24:00
24:00
23:18
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jakub Brož, asistoval František Novotný (6:1).
22:58
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Marek Tlučhoř, asistoval Lukáš Komárek (5:1).
16:36
15:46
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jan Stránský bez asistence (3:1).
14:35
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil Jan Rotta, asistoval Tomáš Hájek (2:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Kozák družstva FC Bučis Team B
12:00
12:00
11:46
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Lukáš Kotýnek, asistoval Jakub Brož (2:0).
03:51
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Filip Čáka, asistoval Lukáš Kotýnek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů J.B.M. Praha: brankář: Jakub Havrda; hráči v poli: Martin Rotta, Michal Staníček, Jan Rotta, Tomáš Hájek, Jakub Rokos