1:2
2:6
- : -

FBC Vokovický Šavle - FC Bučis Team B 3:10
18. Roman Gazárek, 30. Petr Brychta, 32. Martin Sus - 5. František Novotný, 6. František Novotný, 21. Tomáš Veselý, 23. Marek Tlučhoř, 25. Tomáš Veselý, 27. Jan Snížek, 28. Filip Čáka, 33. Jan Stránský, 33. Marek Tlučhoř, 36. Lukáš Komárek; rozhodčí: Hynek Mošna - Vladimír Buzický; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 42; zásahy brankářů: Miroslav Šteffl ? - Jiří Procházka ?, Daniel Kozák ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:6;
35:43
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Lukáš Komárek, asistoval Jan Snížek (3:10).
35:07
Vyloučen hráč Aleš Zahálka družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hra na zemi.
33:18
Daič střílí tak 14 metrů nad, vážně to bylo tak 14 metrů, nepřeháním.
32:45
Nechci se opakovat, ale výkon Dominika Melíška je prostě úžasný
32:21
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Marek Tlučhoř, asistoval Dominik Melíšek (3:9).
32:03
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jan Stránský, asistoval Lukáš Komárek (3:8).
31:47
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Martin Sus, asistoval Jiří Kotáb (3:7).
30:51
Josef Kůrka teď prohlásil, cituji: "Střídám a už nikdy nejdu hrát florbal. "
29:00
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Petr Brychta, asistoval Vladimír Oliva (2:7).
27:43
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Filip Čáka, asistoval Marek Tlučhoř (1:7).
26:07
Naprostá florbalová paráda, slovy to nejde popsat
26:03
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Jan Snížek, asistoval Jan Stránský (1:6).
24:54
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Tomáš Veselý, asistoval Marek Tlučhoř (1:5).
24:22
Vyloučen hráč Jiří Kotáb družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za blokování hokejky.
20:48
Branku družstva FC Bučis Team B vstřelil Tomáš Veselý, asistoval Dominik Melíšek (1:3).
19:55
Vyloučen hráč Lukáš Lhotský družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hrubost.
17:12
Zápas najednou dostává úplně jiný směr
17:06
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil Roman Gazárek, asistoval Petr Šavrda (1:2).