1:2
1:1
- : -

FBK Ježci Rožmitál - SK Alien Nation Černošice 4:4
1. Michal Tošovský, 10. Michal Tošovský, 17. Ondřej Štěrba, 36. Michal Tošovský - 2. Jakub Sládek, 16. Miroslav Koníček, 18. Vítězslav Prágr, 35. Jakub Sládek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Martin Jančar ? - Milan Janura ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:1;
36:00
35:02
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Michal Tošovský, asistoval Ondřej Štěrba (4:4).
34:20
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Michal Janouš (3:4).
32:11
Vyloučen hráč Lukáš Mayer družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
17:35
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Antonín Krudenc (3:3).
16:41
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Ondřej Štěrba, asistoval Michal Tošovský (3:2).
15:52
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Miroslav Koníček, asistoval Lukáš Mayer (2:2).
14:15
Vyloučen hráč Michal Tošovský družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za hra rukou.
12:00
12:00
11:00
Vyloučen hráč Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
09:30
Branku družstva FBK Ježci Rožmitál vstřelil Michal Tošovský z trestného střílení (2:1).
08:11
Vyloučen hráč Ondřej Štěrba družstva FBK Ježci Rožmitál na 2 minuty za blokování hokejky.
01:14
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Michael Beňačka (1:1).