3:1
0:1
- : -

FBK Fat Pipe Vosy Praha - SK B.U.H. Praha 3:4pn
23. Tomáš Hlaváček, 24. Tomáš Hlaváček, 26. David Křivánek - 8. Jakub Šolta, 30. Pavel Vincík, 33. Pavel Vincík, N Petr Benzl; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Zeman ? - Mojmír Glet ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč Petr Benzl a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč David Křivánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč Pavel Vincík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha hráč Adam Sova , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK B.U.H. Praha hráč Jan Gajdoš a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:13
Vyloučen hráč Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
37:45
Vyloučen hráč Vladimír Mareš družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Jakub Šolta (3:3).
30:00
30:00
29:45
Vyloučen hráč Jakub Pouchlý družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
29:13
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Pavel Vincík, asistoval Jan Gajdoš (3:2).
25:05
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil David Křivánek, asistoval Matouš Macho (3:1).
23:43
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Hlaváček, asistoval Matouš Macho (2:1).
22:42
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil Tomáš Hlaváček, asistoval David Křivánek (1:1).
15:00
15:00
11:54
Vyloučen hráč Ondřej Procházka družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
11:14
Vyloučen hráč David Křivánek družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání.
07:33
Branku družstva SK B.U.H. Praha vstřelil Jakub Šolta, asistoval Jan Gajdoš (0:1).