6:1
0:0
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník A - FbC Red Dragons Hořovice 8:3
12. Jakub Koláček, 14. Jakub Koláček, 17. Jakub Koláček, 22. Ondřej Fišer, 22. Ondřej Fišer, 23. Lukáš Pyskatý, 24. Lukáš Brotánek, 30. Václav Vlk - 4. Lukáš Fišer, 14. Lukáš Fišer, 16. Jan Slabý; rozhodčí: Daniel Přibil - Tomáš Joska; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Hůla ? - Adriano Košťál ?; po třetinách: 2:2, 6:1, 0:0;
45:00
30:00
30:00
29:10
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Václav Vlk, asistoval Petr Čech (8:3).
23:04
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Lukáš Brotánek bez asistence (7:3).
22:08
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
22:08
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Lukáš Brotánek (6:3).
21:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Jakub Koláček (5:3).
21:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Vít Němeček (4:3).
20:51
Vyloučen hráč Jakub Lukavský družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
16:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Ondřej Fišer (3:3).
15:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Lukáš Fišer (2:3).
15:00
15:00
13:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Petr Čech (2:2).
13:03
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Antonín Spal (1:2).
11:06
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Vít Němeček (1:1).
06:28
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Přibil a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Adriano Košťál; hráči v poli: Jakub Lukavský, Ondřej Rácz, Jiří Lizec, Lukáš Fišer, Jan Slabý