1:1
5:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 B - TJ Sokol Královské Vinohrady C 6:7pn
28. Karel Smutný, 31. Tomáš Branžovský, 36. Karel Smutný, 37. Tomáš Branžovský, 38. Jiří Šrámek, 43. Tomáš Branžovský - 6. Dominik Záň, 9. Vojtěch Máca, 13. Matěj Špaček, 17. Jan Otta, 35. Vojtěch Máca, 44. Ondřej Zelený, N Jan Otta; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 1:3; využití: 3:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Urban ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 0:3, 1:1, 5:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Vojtěch Máca a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Martin Dušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Jan Kapucián , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 B hráč Jiří Šrámek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč Jan Otta a vstřelil rozhodující gól (6:7).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Vojtěch Máca (6:6).
42:48
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Jiří Šrámek (6:5).
37:54
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (5:5).
36:53
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
36:53
36:35
Vyloučen hráč Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
35:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Karel Smutný, asistoval Jiří Šrámek (3:5).
35:14
34:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Jakub Záhora (2:5).
30:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Vít Voltr (2:4).
30:00
30:00
27:51
26:27
Vyloučen hráč Šimon Jakub Král družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
16:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Otta, asistoval Jan Prošek (0:4).
15:00
15:00
12:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Matěj Špaček, asistoval Richard Klíma (0:3).
10:54
Vyloučen hráč Tomáš Branžovský družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
08:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Marek Zelený (0:2).
05:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dominik Záň, asistoval Jan Kapucián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Dominik Záň, Marek Zelený, Gustav Ondrejčík, Vojtěch Máca, Jan Kapucián