4:1
4:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Kanonýři Kladno B 12:3
6. Ondřej Zelený, 11. Matěj Špaček, 11. Martin Entlicher, 14. Matěj Špaček, 17. Martin Entlicher, 20. Marek Zelený, 21. Richard Klíma, 29. Jan Kapucián, 34. Gustav Ondrejčík, 38. Martin Entlicher, 44. Martin Entlicher, 45. Ondřej Zelený - 12. Ondřej Fous, 25. Ondřej Fous, 37. Vojtěch Petr; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Milan Horáček ?; po třetinách: 4:1, 4:1, 4:1;
45:00
44:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Gustav Ondrejčík (12:3).
43:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Jan Prošek (11:3).
37:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher, asistoval Matěj Špaček (10:3).
36:33
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Petr, asistoval David Hácha (9:3).
34:34
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno B neproměnil Ondřej Fous.
33:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Jan Kapucián (9:2).
30:00
30:00
28:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Ondřej Zelený (8:2).
27:54
Vyloučen hráč Petr Hácha družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za vražení zády.
24:41
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Ondřej Fous, asistoval Daniel Vykoukal (7:2).
23:34
Vyloučen hráč Marek Zelený družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
20:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Richard Klíma z trestného střílení (7:1).
19:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Zelený, asistoval Gustav Ondrejčík (6:1).
16:51
15:00
15:00
13:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Matěj Špaček, asistoval Martin Entlicher (4:1).
11:41
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Ondřej Fous, asistoval Vojtěch Petr (3:1).
10:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Entlicher bez asistence (3:0).
10:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Matěj Špaček, asistoval Nikola Šolaja (2:0).
05:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Jan Kapucián (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Milan Horáček; hráči v poli: Petr Hácha, Daniel Stříhavka, David Hácha, Vojtěch Petr, Tomáš Kříček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Richard Klíma, Marek Zelený, Ondřej Zelený, Gustav Ondrejčík, Jan Kapucián