0:1
0:1
- : -

FBC ROKYCANY - Prague Tigers B 2:4
7. Lucie Horáková, 8. Tereza Zachatá - 4. Markéta Vařečková, 8. Karolína Krchová, 22. Karolína Krchová, 36. Gabriela Lálová; rozhodčí: Pavel Stuš - Václav Patera; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martina Vlčková 11 - Kamila Husarčiková 19; po třetinách: 2:2, 0:1, 0:1;
36:00
35:58
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Gabriela Lálová bez asistence (2:4).
35:58
Podle starého pravidla "nedáš - dostaneš" ihned po trefeném břevnu Středočešky berou míček a trefují prázdnou branku.
35:50
Domácí Lucka Horáková teď trefuje v závěrečném tlaku břevno.
34:45
Timeout FBC ROKYCANY
34:45
Domácí berou time a i přes rozehrávku hostí začnou rovnou v šesti hráčkách v poli.
34:00
Tigers teď hrozí spíše z individuálních akcí než ze souvislého tlaku.
30:47
Výměna stran a můžeme pokračovat.
30:05
Rokycany tlačí soupeřky co mohou, ovšem tížený gól stále nepřichází.
25:30
Pája Škardová teď po skvělé individuální akci opět orazítkovala tyč.
25:00
Začátek třetí třetiny je z obou stran opatrný.
24:00
24:00
Druhá třetina přinesla pouze gól v síti domácích. Poměr střel 5:4 pro domácí opět ukazuje na vyrovnanost utkání. Uvidíme co přinese třetí část.
24:00
Začátek třetí třetiny přinesl opatrný výkon z obou stran.
24:00
21:24
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Karolína Krchová, asistoval Gabriela Lálová (2:3).
21:24
Tigers opět skvělým důrazem dokázaly dotlačit míček do domácí branky.
18:49
Nyní můžeme vidět šance na obou stranách, holky si nenechávají na hřišti ani kousek prostoru.
16:00
Lucka Horáková se teď dostala do samostatného útoku, ovšem trefila tyčku.
14:48
Domácím se nepodařilo přesilovou hru využít, ovšem stále tlačí soupeřky na jejich polovině.
14:00
Holkám z Tigers se daří i ve 4 hráčkách v poli rozbíjet souhru domácích a nepustit je do většího tlaku.
12:47
Vyloučen hráč Katka Dittmayerová družstva Prague Tigers B na 2 minuty za sekání.
12:47
A máme tady první přesilovou hru domácích.
12:00
12:00
A máme tady konec první části. hodně šancí na obou stranách přineslo vyrovnaný stav 2:2. Velkou vyrovnanost obou družstev ukazuje i počet střel, který je zatím 7:7.
12:00
07:33
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Tereza Zachatá, asistoval Lucie Peroutková (2:2).
07:33
A máme tady rychlé srovnání, když střelu Lucky Peroutkové zkušeně ztečovala Terka Zachatá.
07:17
07:17
Holky z Tigers ovšem rychle odpovídají a po velkém důrazu před brankou dostávají míček za záda Martiny Vlčkové.
06:30
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lucie Horáková, asistoval Kateřina Urxová (1:1).
06:30
A máme tady první branku domácích. Lucka Horáková i přes velký úhel nenechala nic náhodě a trefuje pravý roh soupeřovi branky.
05:52
Hra se přelívá z jedné strany na druhou, ovšem Tigers se zdají být nebezpečnější.
04:40
Kačka Studeníková teď nebezpečně od mantinelu, ovšem brankářka byla připravena.
03:40
Hráčky Tigers navazují na svůj gólový úspěch a drží Rokycany v tlaku,
03:17
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil Markéta Vařečková, asistoval Katka Dittmayerová (0:1).
02:10
Nyní i Středočešky zahrozily, ovšem střela skončila nad.
00:10
Zápas začal a domácí ihned dostávají Tigers pod tlak.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers B:
00:00
Line-up domácích FBC ROKYCANY:
00:00
Vážení diváci, vítejte u dalšího utkání dnešního turnaje 3. ligy žen mezi domácím týmem FBC ROKYCANY a Prague Tigers B. V posledním společném střetu vyhrály rokycanské ženy, uvidíme zda i v dnešním zápase navážou na minulý úspěch.