3:2
3:1
- : -

Sokoli Pardubice Excellent C - ŽSK Třemošnice 8:5
8. Jan Panna, 9. Radek Formánek, 19. Filip Libánský, 25. Radek Formánek, 30. Jan Panna, 32. Jan Panna, 39. Filip Libánský, 43. Milan Růžička - 3. Miloš Němec, 9. Zdeněk Jelínek, 18. Matěj Dvořáček, 20. Miloslav Klepač, 44. Miloslav Klepač; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Tomáš Krejčí; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Jiránek 23 - Filip Wymer 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 3:1;
45:00
44:29
Vyloučen hráč Filip Libánský družstva Sokoli Pardubice Excellent C na 2 minuty za špatné střídání.
43:12
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Vojtěch Petr (8:5).
42:51
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Milan Růžička, asistoval Luboš Volkov (8:4).
38:10
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Filip Libánský, asistoval Jan Panna (7:4).
31:48
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna, asistoval Jakub Efler (6:4).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna z trestného střílení (5:4).
27:30
Vyloučen hráč Ondřej Staněk družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
24:54
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Radek Formánek bez asistence (4:4).
19:38
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (3:4).
18:51
17:06
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Matěj Dvořáček, asistoval Lukáš Dvořáček (2:3).
15:00
15:00
08:40
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Radek Formánek, asistoval Zdeněk Fetters (2:2).
08:08
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Zdeněk Jelínek, asistoval Ondřej Staněk (1:2).
07:31
Branku družstva Sokoli Pardubice Excellent C vstřelil Jan Panna bez asistence (1:1).
02:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Roman Šmídl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Zdeněk Petr, Miloš Němec, Miloslav Klepač, Zdeněk Jelínek, Lukáš Horák