0:3
2:1
- : -

ŽSK Třemošnice - HAGA Pardubice B 6:4
8. Lukáš Horák, 10. Lukáš Horák, 11. Lukáš Horák, 14. Miloslav Klepač, 33. Roman Šmídl, 34. Lukáš Horák - 18. Jiří Pulkrábek, 20. Daniel Pilný, 23. Michal Ptáček, 42. Martin Jedlička; rozhodčí: Ondřej Kroutil - Tomáš Krejčí; vyloučení: 3:2 + Martin Halousek OS; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Wymer 26 - Patrik Mládek 23; po třetinách: 4:0, 0:3, 2:1;
45:00
43:37
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice B neproměnil Michal Ptáček.
41:39
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Martin Jedlička, asistoval Vojtěch Schejbal (6:4).
33:59
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost.
33:15
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (6:3).
33:15
Vyloučen hráč Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:15
Vyloučen hráč Martin Halousek družstva HAGA Pardubice B - osobní trest.
32:56
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Šmídl, asistoval Lukáš Horák (5:3).
30:00
30:00
28:10
Vyloučen hráč Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:24
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Michal Ptáček, asistoval Daniel Pilný (4:3).
20:31
Vyloučen hráč Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
19:26
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Daniel Pilný, asistoval Michal Seiner (4:2).
18:30
Vyloučen hráč Miloš Němec družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání.
17:41
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Radek Mareš (4:1).
15:00
15:00
13:07
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (4:0).
10:13
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Zdeněk Petr (3:0).
09:47
07:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kroutil a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů HAGA Pardubice B:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Miloš Němec, Zdeněk Petr, Miloslav Klepač, Zdeněk Jelínek, Lukáš Horák