3:1
1:3
- : -

ŽSK Třemošnice - Marilan Pardubice 6:6
1. Lukáš Horák, 6. Lukáš Horák, 16. Miloslav Klepač, 27. Miloš Němec, 29. Vojtěch Petr, 36. Miloslav Klepač - 7. Ondřej Kaplan, 7. Michal Průšek, 28. Michael Janeček, 31. Michal Průšek, 35. Martin Špás, 43. Michal Průšek; rozhodčí: Martin Mareš - Lucie Stejskalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Wymer 37 - Roman Charvát 30; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:3;
45:00
43:50
Zápas začíná být velmi vyhrocený.
43:37
Timeout ŽSK Třemošnice
42:56
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Průšek, asistoval Michal Nedorost (6:6).
42:50
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:05
Timeout Marilan Pardubice
35:58
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloslav Klepač, asistoval Lukáš Horák (6:5).
34:16
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Otakar Bartůněk (5:5).
31:34
Vyloučen hráč Zdeněk Jelínek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:18
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Průšek, asistoval Jakub Janeba (5:4).
30:00
30:00
28:24
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Vojtěch Petr, asistoval Lukáš Dvořáček (5:3).
27:06
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michael Janeček, asistoval Michal Průšek (4:3).
26:39
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Miloš Němec, asistoval Roman Šmídl (4:2).
21:50
Kaplan trefuje tyč!
19:45
Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil Miloslav Klepač.
19:45
Klepač z trestného střílení trefuje pouze spojnici.
12:26
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale diváci zatím pátý gól tohoto zápasu neviděli.
06:33
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Michal Průšek, asistoval Roman Kadleček (2:2).
06:07
Branku družstva Marilan Pardubice vstřelil Ondřej Kaplan, asistoval Michal Takács (2:1).
05:32
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Roman Šmídl (2:0).
00:30
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Lukáš Horák, asistoval Miloslav Klepač (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Marilan Pardubice:
00:00
Line-up domácích ŽSK Třemošnice: brankář: Filip Wymer; hráči v poli: Vojtěch Petr, Michal Kvítek, Miloš Němec, Miloslav Klepač, Lukáš Horák