0:2
3:3
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FbC Sokol Předměřice n/L 6:7
10. Dominik Zlesák, 10. Vojtěch Kolomý, 10. Štěpán Kapoun, 41. Vojta Šmíd, 41. Vojta Šmíd, 43. Vojta Šmíd - 10. Marek Potůček, 10. Václav Ponča, 25. Václav Ponča, 25. Jonáš Melichárek, 41. Libor Souček, 41. Jan Bednář, 41. Jan Bednář; rozhodčí: Daniel Ondráček - Filip Neumann; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Veronika Šmajzrová 18 - Michal Souček 13; po třetinách: 3:2, 0:2, 3:3;
45:00
42:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Vojtěch Kolomý (6:7).
40:15
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
40:14
Vyloučen hráč Vojtěch Kolomý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
40:11
Vyloučen hráč Jan Bednář družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
40:10
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nesportovní chování.
40:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Matyáš Holub (5:7).
40:06
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Veronika Šmajzrová (4:7).
40:06
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Václav Ponča (3:7).
40:03
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jan Bednář, asistoval Dominik Trunec (3:6).
40:00
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Libor Souček, asistoval Daniel Černý (3:5).
39:58
Vyloučen hráč Dominik Trunec družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
24:44
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Jonáš Melichárek, asistoval Libor Souček (3:4).
24:28
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Josef Mostecký (3:3).
15:00
15:00
09:59
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Štěpán Kapoun, asistoval Tadeáš Vaněk (3:2).
09:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Kolomý, asistoval Matyáš Holub (2:2).
09:07
Vyloučen hráč Libor Souček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za sekání.
09:05
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Václav Ponča, asistoval Jan Bednář (1:2).
09:04
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Dominik Zlesák, asistoval Vojta Šmíd (1:1).
09:02
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil Marek Potůček, asistoval Dominik Trunec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Ondráček a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Sokol Předměřice n/L: brankář: Michal Souček; hráči v poli: Václav Ponča, Lukáš Doležal, Josef Mostecký, Jan Bednář, Jan Schejbal