2:1
1:3
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbK Orlicko-Třebovsko 3:4
21. Petr Kotlář, 27. Marek Hejcman, 36. Petr Kotlář - 28. Aleš Rozlívka, 31. Tadeáš Vaněk, 33. Vojta Šmíd, 39. Vojta Šmíd; rozhodčí: Pavel Houserek - Martin Halousek; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 26 - Abigail Faltová 6; po třetinách: 0:0, 2:1, 1:3;
45:00
42:41
Timeout TJ Sokol Jaroměř
38:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Tadeáš Vaněk (3:4).
38:21
Vyloučen hráč Tomáš Marel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Marek Hejcman (3:3).
32:18
30:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tadeáš Vaněk, asistoval Vojta Šmíd (2:2).
30:29
Vyloučen hráč Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
30:08
30:00
30:00
27:23
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Aleš Rozlívka, asistoval Matyáš Holub (2:1).
26:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Marek Hejcman, asistoval Petr Kotlář (2:0).
21:02
Vyloučen hráč Filip Šalda družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Kotlář, asistoval Jiří Lhotský (1:0).
15:00
15:00
13:11
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
12:10
Vyloučen hráč Jakub Kučera družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Martin Halousek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Dušan Völgyi; hráči v poli: Tomáš Marel, Matyáš Havrda, Jiří Lhotský, Jakub Kučera, Marek Hejcman