2:3
1:3
- : -

Florbal Chomutov B - ASK Lovosice - LFP 4:8
5. Jakub Olejka, 21. Lukáš Kopecký, 30. Lukáš Kopecký, 41. Lukáš Kopecký - 4. Martin Pešta, 7. Tomáš Ultsch, 21. Jan Kocourek, 22. Tomáš Ultsch, 28. Martin Pešta, 37. Šimon Pešta, 43. Martin Pešta, 45. Jan Valeš; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Pekárek; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Matouš Čížek 17 - Adam Žák 8; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:3;
45:00
44:58
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Valeš, asistoval Jaromír Mareš (4:8).
42:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Ladislav Čermák (4:7).
40:52
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Lukáš Kopecký, asistoval Marek Chlebeček (4:6).
37:15
Vyloučen hráč Michal Suchý družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
36:32
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Šimon Pešta, asistoval Jan Kocourek (3:6).
30:00
30:00
29:27
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Lukáš Kopecký, asistoval Michal Suchý (3:5).
27:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta, asistoval Šimon Pešta (2:5).
23:47
Vyloučen hráč Matěj Kroupa družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:37
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch, asistoval Ladislav Čermák (2:4).
20:30
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Lukáš Kopecký, asistoval Jakub Olejka (2:3).
20:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Šimon Pešta (1:3).
15:00
15:00
09:38
Vyloučen hráč Jakub Gaier družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:23
Vyloučen hráč Sebastian Minarovič družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
06:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Ultsch bez asistence (1:2).
04:37
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Jakub Olejka, asistoval Ondřej Vršata (1:1).
03:44
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Pešta bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Adam Žák; hráči v poli: Vojtěch Helis, Jan Kocourek, Jan Fictum, Šimon Pešta, Matěj Kroupa