1:0
2:2
- : -

FBŠ Hattrick Brno B - FBK Atlas Blansko C 5:3
6. Jakub Halsch, 12. Michael Trávníček, 23. Šimon Král, 37. Tomáš Procházka, 37. Štěpán Bumba - 11. David Navrátil, 28. David Navrátil, 39. David Navrátil; rozhodčí: Jiří Obalil - Jakub Cigl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Panák ? - Martin Malík ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:2;
39:00
38:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil David Navrátil, asistoval Dominik Janík (5:3).
36:32
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Štěpán Bumba, asistoval René Menšík (5:2).
36:15
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Tomáš Procházka, asistoval Martin Lukáš (4:2).
33:13
Timeout FBK Atlas Blansko C
27:50
26:00
26:00
22:03
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Šimon Král, asistoval Filip Létal (3:1).
14:34
Vyloučen hráč Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:00
13:00
11:33
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Michael Trávníček, asistoval René Menšík (2:1).
10:52
05:31
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jakub Halsch, asistoval Michael Trávníček (1:0).
00:26
Vyloučen hráč Marek Kouřil družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko C: brankář: Martin Malík; hráči v poli: Patrik Crla, Šimon Borek, Jakub Vyroubal, Marek Kouřil, Dominik Janík