3:1
0:0
- : -

K1 Florbal Židenice B - K1 Florbal Židenice C 5:3
6. Anna Finková, 9. Veronika Praxová, 15. Jana Kováříčková, 17. Jana Kováříčková, 23. Anna Finková - 6. Žaneta Nedvědická, 7. Eva Juříková, 22. Adéla Mikinová; rozhodčí: Marek Samec - Tomáš Havlíček; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Nováková ? - Alena Večeřová ?; po třetinách: 2:2, 3:1, 0:0;
39:00
38:15
Malý závar před béčkovou bránou chuť z této třetiny bohužel nespraví.
37:30
Naše přání není vyslyšeno. Žádný tlak Céčka a tím pádem žádné protiútoky Béčka. Oko diváka smutní.
33:00
Atraktivita této třetiny pomalu dosahuje úrovně baseballu. Doufáme v návrat řevnivosti z třetiny první.
32:01
Finková dle slov lavičky zvládla "velmi těžké záda". Útok který založila, je ale bezzubý. Jako posledních pět akcí na obou stranách.
30:59
Oblíbenkyně Zimolová zkouší to samé na druhé straně a její střela končí v podobném místě. Jsme smutní.
29:30
Körmendyová zkouší z úhlu překvapit, ale netrefuje zařízení.
28:12
Veletová narážečku s Krejčí neproměňuje.
28:02
Juříková sekáním napodobuje Witchra. Rozhodčí to oceňuje výhodou.
27:21
Céčko vstoupilo do třetiny aktivněji.
26:45
Zimovolá si vystřihla krásnou piruetku. Tleskáme. Spoluhráčky to však nevyužily.
26:00
26:00
25:10
Chybu Midlochové v rozehrávce, zachraňují rozhodčí. To hodně smrdělo gólem.
22:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Anna Finková, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (5:3).
22:53
A Finková vrací úder. Kdyby céčko dokázalo blokovat druhé pokusy vedlo by 3:2.
22:20
Večeřová vymazala Finkovou.
21:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil Adéla Mikinová bez asistence (4:3).
21:46
Mikinová dramatizje vývoj utkání.
16:57
Opletalová se pokuší napravit reputaci céčka. Nováková je však proti.
16:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Jana Kováříčková, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (4:2).
16:08
Kovaříčková zase dostala dvě příležitosti a nepohrdla. Céčko nástup do třetiny lehce vypustilo.
14:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Jana Kováříčková bez asistence (3:2).
13:00
13:00
12:50
Hra nahoru dolů. A je překvapením, že to nekončí gólem.
11:11
Veletová z béčka jen těsně míjí bránu.
08:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Veronika Praxová, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (2:2).
08:23
Praxová s Večeřeřovou si daly dvojitý souboj. Na poprvé vítězí Večeřová a na po druhé Praxová.
06:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil Eva Juříková, asistoval Lucie Králíková (1:2).
06:52
Krišová trošku sobecky neproměňuje svou šanci a Juříková na druhé straně trestá! Židenice jdou do vedení!
05:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil Anna Finková, asistoval Žaneta Veletová (1:1).
05:41
Finková okamžitě kontruje!
05:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice C vstřelil Žaneta Nedvědická bez asistence (0:1).