8:1
2:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. AC Uherský Brod 12:2
6. Nela Houšťová, 8. Samantha Makovičkova, 13. Tereza Tkadlecová, 14. Lucie Baldreichová, 15. Natálie Kobylíková, 17. Nela Houšťová, 17. Nela Houšťová, 19. Lucie Baldreichová, 20. Samantha Makovičkova, 24. Soňa Dibelková, 29. Nela Houšťová, 30. Marta Chi Tarczynska - 16. Michaela Valášková, 32. Blanka Gajdošová; rozhodčí: Patrik Hájek - Adam Pavlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Karolína Dobrovolná ? - Adriana Pomykalová ?; po třetinách: 2:0, 8:1, 2:1;
36:00
31:20
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Blanka Gajdošová, asistoval Kristýna Polášková (12:2).
29:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marta Chi Tarczynska, asistoval Lucie Oujezdská (12:1).
28:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová bez asistence (11:1).
24:00
24:00
23:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Soňa Dibelková, asistoval Samantha Makovičkova (10:1).
19:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova, asistoval Soňa Dibelková (9:1).
18:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Samantha Makovičkova (8:1).
16:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová bez asistence (7:1).
16:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová bez asistence (6:1).
15:44
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michaela Valášková, asistoval Blanka Gajdošová (5:1).
15:30
Vyloučen hráč Marta Chi Tarczynska družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
14:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Natálie Kobylíková bez asistence (5:0).
13:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lucie Baldreichová, asistoval Eliška Willmannová (4:0).
12:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tereza Tkadlecová, asistoval Kamila Reischlová (3:0).
12:00
12:00
07:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Samantha Makovičkova bez asistence (2:0).
05:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Nela Houšťová, asistoval Nikol Krulová (1:0).
03:27
Vyloučen hráč Tereza Smetanová družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Hájek a Adam Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Karolína Dobrovolná; hráči v poli: Samantha Makovičkova, Soňa Dibelková, Eliška Nesnídalová, Ema Němcová, Lucie Baldreichová