1:2
1:2
- : -

SFK Kozel Počenice - Zlín Lions B 3:5
2. Jakub Křivánek, 22. Martin Ničajevský, 35. Marek Šindelka - 2. Kamil Baran, 17. Michal Roth, 19. Michal Roth, 32. Marek Dohnal, 43. Kamil Baran; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jiří Vlk ? - Josef Procházka ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2;
45:00
44:59
Vyjádření pověřeného člena domácího týmu: Jak říká florbalová legenda Mates Zimek: Jednou vyhraješ, jednou prohraješ, takový je život". Závěrem bych rád poděkoval pořadatelské službe k epesnímu výkonu, byla to slast pro kukadla. Vyjádření pověřeného člena hostujícího týmu: Nadepsané prohlášení je všeobsahující, nemám co dodat.
43:42
Timeout SFK Kozel Počenice
42:55
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Kamil Baran, asistoval Jaromír Roth (3:5).
42:31
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za blokování hokejky.
42:31
Kuba Dočkal si pravděpodobně před turnajem vzal nějaké beta blokátory což vyústilo v jeho blokování hole.
41:59
Olšina odkulhal zraněný do šatny kam ho doprovázela slova jeho patera familias: "Nehraj Barrandov". Ten chasník ví jak povzbudit.
40:19
Vyloučen hráč Vojtěch Bajza družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Olšina umně nahrál volnému Krčmařovi, pročež se otočil na svého přísného patera familias a položil mu otázku: Dobrý?" Odpovědi se nedočkal.
37:29
Dočkal se dočkal vyloučení a svůj čas na trestné lavici věnuje žertování a šprýmům s pořadatelskou službou. Příkladný time management.
37:28
Vyloučen hráč Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:44
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Marek Šindelka, asistoval Lukáš Krčmař (3:4).
34:44
Být projektil Šindelky o pár kilometrů rychlejší tak by se vrátil do minulosti, neb by překonal rychlost světla.
33:44
Kopyto gólmana Vlka teď zázračně uchránilo Počenice od dalšího gólu.
31:29
Takto přesně mířenou střelu by neměl šanci domácí gólman Vlk chytit ani kdyby měl 3 ruce.
31:28
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Marek Dohnal, asistoval Petr Velev (2:4).
30:00
30:00
28:55
Vyloučen hráč Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání.
28:55
Hráč Zlína Dvouletý se dopustil nebezpečné recidivy a už podruhé usedl na lavici hanby.
25:09
Slalom jako v podání Bodieho Millera předvedl Vojta Hyánek, ale touš vystřelený z jeho hole gólman Zlína zázračně lapil.
23:12
Fanoušek domácího týmu pan Olšina povzbuzuje svůj tým nadávkami na adresu obránce Krčmaře. Dokážu si představit i produktivnější způsob podpory.
22:24
Vyloučen hráč Petr Šesták družstva Zlín Lions B na 2 minuty za blokování hokejky.
21:00
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Martin Ničajevský, asistoval Marek Šindelka (2:3).
20:33
Krčmař poté co minul o metr bránu vyčinil svým spoluhráčům, že nestojí před bránou. Nejsem sice expert, ale myslím, že do brány by loptička nesměřovala ani kdyby před ní stáli.
19:50
Vyloučen hráč Petr Velev družstva Zlín Lions B na 2 minuty za sekání.
19:50
Hyánek má dnes k formě zhruba stejně blízko jako Adolf Hitler ke svatořečení.
18:36
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Michal Roth, asistoval Kamil Baran (1:3).
17:56
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Nejprve Zlín útočil po levé straně, záhy po pravé.
16:13
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Michal Roth, asistoval Jaromír Roth (1:2).
15:01
Na hřišti se toho mnoho neděje a proto se obracíme s prosbou na věrné čtenáře. Sympatický 16letý pořadatel Jáchym Hurdes totiž hledá dívku a nemůže žádnou naleznout. Ideálně by měla mít ráda sport, jeho a počítačové hry. Vzhledově by preferoval ženu s pevnou zadnicí. Pokud nějakou takovou znáte, prosíme o zaslání jejího kontaktu, aby se s ní mohl tento něžný junák seznámit.
15:00
15:00
14:30
Ničajevský z trestné lavice na své spoluhráče pokřikuje "nevytahuj to tak". Jeho smysl pro mravnost byl vždy skálopevný.
12:47
Vyloučen hráč Martin Ničajevský družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za sekání.
12:32
Hyánek se čílí, že mu rozhodce odpískal očividný faul. Pravděpodobně se domnívá, že tato hra nemá žádná pravidla, ale měl by si uvědomit, že není ve Vietnamu,
11:43
Hráč hostí se dostal do protiútoku hnán pokřiky svých spoluhráčů: záda" a "pořád záda". Je nutno poznamenat, že by bylo velkou genetickou anomálií, kdyby o svá záda v tak krátkém časovém rozmezí přišel.
09:43
Domácí Olšina má pravděpodobně problémy s očima neb má každou botu jiné barvy.
08:59
Hyánek obelstil 3 protihráče a pak svou přihrávkou našel zemi nikoho
05:30
Domácí Florián vyčinil Hyánkovi slovy: "Vojto do prdelky". Zdrobněním známé vulgarity zní tato hned květnatěji.
04:10
Vyloučen hráč hostí Dvouletý. Nutno poznamenat, že vypadá mnohem starší.
04:09
Vyloučen hráč Jiří Dvouletý družstva Zlín Lions B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:37
Domácí kouč Florián ukazuje, že je obrovským příznivcém norského Barnevernetu , jelikož své spoluhráče vyzývá k čistému odebrání
01:22
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Kamil Baran bez asistence (1:1).
01:22
Bohužel gólman Vlk není obdařen natolik jako jeho spoluhráč Krčmař a proto mu mezi nohama proklouzla loptička do sítě.
01:15
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jakub Křivánek, asistoval Radek Olšina (1:0).
00:01
U druhého dnešního utkání domácího celku Vás vítá Ing. Rafael Krákal a místní casanova Jan Petráš