2:1
- : -
FBC SLAVKOV

Orel Dolní Bojanovice - FBC SLAVKOV 4:5
9. Filip Pazderka, 24. Jakub Košutek, 31. Vojtěch Sukup, 33. Lukáš Fialka - 5. Jan Trávníček, 11. Jakub Holomek, 26. Ondřej Stehlík, 28. Michal Drápal, 41. Jan Trávníček; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Radek Beňák ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
45:00
42:55
Vyloučen hráč Vojtěch Sukup družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání.
42:12
Timeout Orel Dolní Bojanovice
40:49
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jan Trávníček, asistoval Radim Kroupa (4:5).
32:05
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Lukáš Fialka bez asistence (4:4).
30:37
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Vojtěch Sukup, asistoval Václav Němec (3:4).
30:00
30:00
27:00
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Michal Drápal, asistoval Jakub Holomek (2:4).
25:49
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Ondřej Stehlík, asistoval Jakub Holomek (2:3).
23:35
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Jakub Košutek, asistoval Lukáš Fialka (2:2).
15:00
15:00
10:24
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jakub Holomek, asistoval Ondřej Stehlík (1:2).
08:20
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Pazderka, asistoval Adam Horňák (1:1).
08:05
Vyloučen hráč Michal Drápal družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:34
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jan Trávníček, asistoval Dominik Horák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV:
00:00
Line-up domácích Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Adam Ištvánek, Filip Němec, Filip Pazderka, Adam Horňák, Zdeněk Kuchyňka