1:3
0:0
- : -

K1 Florbal Židenice - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 2:6
3. Marcel Lázók, 28. Jan Duda - 10. Marek Kasal, 14. Marek Kasal, 15. Aleš Pokorný, 16. David Novák, 18. Marek Kasal, 28. Marek Kasal; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Ručka ? - Adam Kohút ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 0:0;
45:00
30:00
30:00
27:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jan Duda, asistoval Mojmír Pruch (2:6).
27:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Ondřej Bílek (1:6).
23:13
Vyloučen hráč Tomáš Zubík družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
17:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval David Novák (1:5).
15:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil David Novák, asistoval Aleš Pokorný (1:4).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Aleš Pokorný bez asistence (1:3).
13:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Aleš Pokorný (1:2).
09:34
07:32
Vyloučen hráč Jan Duda družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Marcel Lázók, asistoval Jan Duda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Petr Ručka; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Ondřej Řezníček, Ondřej Vývoda