1:1
2:1
- : -

K1 Florbal Židenice - Orel Dolní Bojanovice 3:3
19. Tomáš Zubík, 34. Petr Bednář, 44. Filip Zelníček - 15. Václav Němec, 24. Zdeněk Kuchyňka, 44. Zdeněk Kuchyňka; rozhodčí: Jiří Chromek - Robin Hromeček; vyloučení: 1 + Jiří Picka 5:2 + Martin Bača 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Pavel Streit ? - Filip Hubačka ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1;
45:00
44:15
Timeout Orel Dolní Bojanovice
43:38
Timeout K1 Florbal Židenice
43:38
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Filip Zelníček, asistoval Marcel Lázók (3:3).
43:25
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Kuchyňka, asistoval Adam Horňák (2:3).
33:52
Vyloučen hráč Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 5 minut za nedovolené vrážení.
33:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petr Bednář, asistoval Tomáš Zubík (2:2).
32:23
Vyloučen hráč Filip Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
23:18
19:01
Vyloučen hráč Mojmír Pruch družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
18:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tomáš Zubík, asistoval Denis Matoušek (1:1).
15:00
15:00
14:46
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Václav Němec, asistoval Adam Horňák (0:1).
04:49
Trestné střílení družstva Orel Dolní Bojanovice neproměnil Filip Pazderka.
03:03
Vyloučen hráč Václav Němec družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hra na zemi.
01:20
Vyloučen hráč Martin Bača družstva Orel Dolní Bojanovice na 5 minut za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Chromek a Robin Hromeček.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Dolní Bojanovice: brankář: Filip Hubačka; hráči v poli: Adam Ištvánek, Filip Němec, Filip Pazderka, Adam Horňák, Zdeněk Kuchyňka
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Pavel Streit; hráči v poli: Jan Duda, Filip Zelníček, Marcel Lázók, Ondřej Řezníček, Ondřej Vývoda