3:0
6:0
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FbC DTJ Strání-Květná 12:0
1. Jan Kramář, 4. Jan Kramář, 5. Jiří Mužík, 17. Jan Kramář, 20. Daniel Hás, 25. Jan Kramář, 31. Lukáš Novák, 33. Jan Kramář, 34. Jiří Mužík, 42. Jan Kramář, 43. Jiří Mužík, 44. Jakub Suchý; rozhodčí: Tomáš Olbert - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Benjamín Bartoš ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 6:0;
45:00
44:09
Vyloučen hráč Jan Mikláš družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:52
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jan Kramář (12:0).
42:01
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Milan Pobořil (11:0).
41:18
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Jakub Suchý (10:0).
37:29
Vyloučen hráč Daniel Prachař družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za sekání.
33:29
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Lukáš Novák (9:0).
32:43
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Martin Volek (8:0).
30:37
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Novák, asistoval Jiří Mužík (7:0).
30:00
30:00
24:25
24:15
Vyloučen hráč Pavel Hons družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
19:01
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Daniel Hás, asistoval Jan Kramář (5:0).
16:12
15:00
15:00
04:16
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík bez asistence (3:0).
03:32
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Petr Pernický (2:0).
00:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Olbert a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC DTJ Strání-Květná:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Petr Pernický, Jan Kramář, Jakub Suchý