3:0
4:4
- : -

1. AC Uherský Brod - SFK Kozel Počenice B 8:4
13. Zdeněk Krajčovič, 19. Zdeněk Kostelník, 22. Zbyněk Šlahůnek, 30. Michal Machara, 37. Zdeněk Krajčovič, 37. Josef Halík, 41. Zdeněk Kostelník, 44. Josef Vintr - 34. Petr Dvorský, 39. Petr Dvorský, 42. Michal Šromota, 45. Adrian Jiřík; rozhodčí: Tomáš Olbert - Ondřej Lukáš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Sedláček ?, Martin Měřinský ? - Viktor Chrást ?, Jiří Králík ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:4;
45:00
44:46
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Adrian Jiřík, asistoval Petr Dvorský (8:4).
43:25
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Pavel Manda (8:3).
41:54
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Michal Šromota, asistoval Martin Pátík (7:3).
40:49
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Josef Vintr (7:2).
38:01
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský, asistoval Martin Pátík (6:2).
36:59
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Měřinský družstva 1. AC Uherský Brod
36:59
Vyloučen hráč Jaroslav Ryšavý družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za hra rukou.
36:32
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Michael Kovařík (6:1).
36:20
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Vintr (5:1).
33:55
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Petr Dvorský, asistoval Michal Šromota (4:1).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Králík družstva SFK Kozel Počenice B
30:00
30:00
29:27
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michal Machara, asistoval Pavel Manda (4:0).
21:02
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zbyněk Šlahůnek, asistoval Josef Vintr (3:0).
19:50
Vyloučen hráč Dominik Šťastník družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za vražení zády.
18:07
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Josef Halík (2:0).
15:00
15:00
12:20
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Olbert a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů SFK Kozel Počenice B:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Josef Halík, Zdeněk Krajčovič