3:2
3:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - 1. AC Uherský Brod 6:9
20. Michael Kovařík, 24. Jiří Mužík, 30. Jiří Mužík, 33. Jiří Mužík, 35. Jaromír Janoško, 36. Petr Pernický - 6. Zdeněk Krajčovič, 8. Michael Kovařík, 8. Josef Vintr, 13. Josef Halík, 15. Pavel Manda, 25. Michal Machara, 26. Pavel Manda, 42. Zdeněk Kostelník, 45. Zdeněk Krajčovič; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 5:5 + Josef Vintr OS; využití: 1:2; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Marek Sedláček ?; po třetinách: 0:5, 3:2, 3:2;
45:00
44:21
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Zdeněk Kostelník (6:9).
41:26
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Kostelník, asistoval Zdeněk Krajčovič (6:8).
39:49
Vyloučen hráč Adam Schön družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za hrubost.
38:22
Vyloučen hráč Michal Machara družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za hrubost.
38:22
Vyloučen hráč Lukáš Novák družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nesportovní chování.
35:45
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
35:45
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod - osobní trest.
35:42
Trestné střílení družstva 1. AC Uherský Brod neproměnil Zdeněk Kostelník.
35:22
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Petr Pernický, asistoval Jan Kramář (6:7).
35:20
Vyloučen hráč Josef Halík družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za blokování hokejky.
34:28
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jaromír Janoško bez asistence (5:7).
32:46
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Tomáš Pavelka (4:7).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Lukáš Novák (3:7).
25:40
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda, asistoval Michal Machara (2:7).
24:30
Vyloučen hráč Jaromír Janoško družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
24:11
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michal Machara, asistoval Josef Vintr (2:6).
23:49
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Milan Pobořil (2:5).
21:52
Vyloučen hráč Lukáš Novák družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
19:51
Vlastní branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michael Kovařík (1:5).
15:00
15:00
14:57
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Pavel Manda, asistoval Josef Vintr (0:5).
13:23
Vyloučen hráč Adam Schön družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
12:00
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík, asistoval Josef Vintr (0:4).
10:10
Brod se dostává do šancí a vyvíjí tlak, Valmez se ale nedává a dostává míček ven z obrané třetiny. Akce se však nevyvedla
09:00
i přes tři inkasované branky předvádí Denis Bija v brance ValMezu skvělé zákroky
08:00
Valmez se dostává do tlaku, avšak snaží se tempo zápasu dorovnat
07:53
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Pavel Manda (0:3).
07:41
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michael Kovařík, asistoval Pavel Manda (0:2).
07:00
Hra běží, střelec ValMezu z prvního zápasu Jan Kramář se zatím překvapivě neprosadil
05:47
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Zdeněk Krajčovič, asistoval Josef Halík (0:1).
05:40
na obou stranách vidíme množství zblokovaných střel
04:30
šance jsou na obou stranách vyrovnané, hraje se nahoru, dolů...
03:32
Vyloučen hráč Josef Halík družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
03:20
Pavelka vytřelil dělovou ránu na branku, avšak byla zablokována
02:40
Valmez stupňuje tlak
01:35
Vyloučen hráč Josef Vintr družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. AC Uherský Brod: brankář: Marek Sedláček; hráči v poli: Pavel Manda, Josef Vintr, Zdeněk Kostelník, Zdeněk Krajčovič, Michael Kovařík
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Adam Schön, Tomáš Pavelka, Milan Pobořil, Lukáš Novák, Jiří Mužík